Skocz do zawartości

Kolumnt stereo 200W??


Cinek669

Recommended Posts

Witam


Mam pewien problem, a raczej mój kolega ma ;]

Posiada on wieżę Pioneera, taką klasyczną "modułową". Ponoć ma ona wzmacniacz 200W. Kolega zwrócił się do mnie z prośbą o znalezienie mu głośników stereo właśnie o takiej mocy. Nie jest on audiofilem, ale chce miec jak najlepsze głośniki do ok 400zł. Co polecacie?

Z góry thx za szybką odpowiedź
Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Posiada on wieżę Pioneera, taką klasyczną "modułową". Ponoć ma ona wzmacniacz 200W. Kolega zwrócił się do mnie z prośbą o znalezienie mu głośników stereo właśnie o takiej mocy.


Ponoć 200? Uf... To potęga!
Niech kolega przegląda dane i szuka 200 watowych. Miałem kiedyś takie (na zdjeciu). Jak chce usmażyć Pioneera - niech kupi icon_lol.gif

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zukzukzuku!

Przez Ciebie się popłakałem ze śmiechu!!!  icon_lol.gif  

Oj, łubuz z Ciebie...

"Smażenie — proces obróbki termicznej stosowany w gastronomii polegający na ogrzewaniu potrawy w środowisku tłuszczu."

Jak podłączysz Infinity Kappa (te z obrazka) do magicznego japońskiego cuda o mocy 200 W, to efektem końcowym tej współpracy będzie zapach dymu unoszący się ze wzmacniacza, niczym z frytki zbyt długo leżącej w gorącym tłuszczu (patrz wyżej)  icon_mrgreen.gif



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...