Skocz do zawartości

Kino domowe do małego pomieszczenia


Tadzik

Recommended Posts

Witam serdecznie, szukam pomocy co do doboru kina domowego, do dość małego pomieszczenia. Kino będzie podłączone, póki co, tylko do tv LG OLED 55 9c, do niego jest podłączony dekoder hi way od inei, jeżeli ma to jakieś znaczenie. 

Do rzeczy, sprzęt do ok 2000 zł. Głównie oglądanie filmów, netflix, czasami muzyka. Dodałem zdjęcia, mam nadzieję, że mi pomożecie. Z góry dziękuję 😀

IMG_20200727_050957.jpg

IMG_20200727_050951.jpg

IMG_20200727_050936.jpg

Edytowano przez Tadzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Tadzik napisał:

Pytanie, ile bym musiał wydać, żeby to jakoś wyglądało i co z tego mogę złożyć? Pozdro

Pytanie raczej powinno być.... 

Jakie głośniki do kina by ich nie wadzic uzywajac jadalni? Bo widze że tv masz powieszony na ścianie w bardzo bliskim sąsiedztwie stołu. Jak wyobrazasz sobie tam centralny i dwa fronty? Nie wazne czy stojace czy też tzw. Monitory! 

Moim zdaniem chyba będziesz zmuszony szukać ultra płaskich sciennych zespołów.

Ps: wneka po prawej utrudni szeroki rozstaw maxymalny.

Screenshot_20200727-230745_Chrome.jpg

Np. coś takiego....

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuj w te naścienne albo w zestaw gdzie fronty są małe. Nie podłogowe.

I tv byś musiał podnieść chyba trochę żeby pod spód centralny się wpasował tak żeby go stół i krzesła nie zasłaniały.

Kompromisy kompromisami ale do tego mimo wszystko trzeba podejść z głową żebyś potem nie narzekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, czyli ten amplituner Yamahy zostaje tak czy siak, a te głośniki naścienne mogą być takie jak dałem w poprzednim poście?

https://allegro.pl/oferta/magnat-cinemotion-510-kino-domowe-zestaw-5-1-czarn-9092795756?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Lub

https://allegro.pl/oferta/magnat-supreme-202-102-c252-sub202a-7674213583?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Lub

https://allegro.pl/oferta/audiofan-canton-movie-95-zestaw-5-1-9346791830?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Czy muszą być tylko takiego rodzaju jak Chyba Miro 84 wstawił zdjęcie? Nie mam pojęcia o tym, a chciałbym mieć w końcu dobry dźwięk 😀 pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tadzik napisał:

A jakie są polecane zestawy, które mają bezprzewodowe głośniki, chociaż te tylne? 

A wiesz ze nawet te bezprzewodowe potrzebuja przewód zasilajacy... wiec pozbywajac sie głośnikowego nabywasz zasilajacy.... taki myk.

Ale majac powieszone blisko tv moglbys to zasilanie "pobrac" z tv.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MobyDick napisał:

 

Niestety te Magnata 510 wyszły, na allegro były u tego za 1500, u innego są za 1650 zł.. Będę musiał tyle zabulić 

Edit : znalazłem na szczęście jeszcze taniej 1450 zł, ale po opłaceniu pokazała się informacja, że do środy mają urlop 😋

Edytowano przez Tadzik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...