Skocz do zawartości

Focal Chora 816 - jaki wzmacniacz do tych kolumn (poprzednio: kolumny nowe za 4.500 zł)


siuchol

Recommended Posts

Starych wysokich modeli Yamahy bym nie skreślał. Tyle że wchodziły by tu w grę tylko bardzo stare. Te z tego tysiąclecia raczej się nie nadadzą. Ze starymi Arcamami też ostrożnie. Może się okazać że za bardzo zgaszą kolumny które kupiłeś. Nie skreślał bym też bardziej egzotycznych wzmacniaczy. Po pierwsze musisz określić budżet jaki masz na to. Bez tego nie da się. Dobrze by było gdybyś mógł posłuchać jak to gra u Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mój budżet nie jest duży do tysiąca, ale za 3=4 msce, powinien wzrosnąć do 4 tysięcy, lepiej się wstrzymać i kupić raz i porządnie, Więc jak możecie coś polecić używanego w przedziale do 4 tysięcy to będę wdzięczny. Aha i zmieniam moje wymagania dot. usb chromecastów itp już nie obowiązują, kupie później dobrego dac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2020 o 20:07, siuchol napisał:

Mam do kupienia za grosze Arcam Alpha 8 ? będzie to lepiej grało niż mój  Sony STR DH 810

Jeśli jest za nieduże pieniądze - to wg mnie warto. Ja bym się nie męczył przez parę miesięcy słuchaniem na niezbyt wysokim modelu amplitunera kd - gdy można mieć w miarę niezły wzmacniacz. Tym bardziej, że potem go sprzedasz bez straty gdy już kupisz sobie docelowy.
A poza tym przez parę miesięcy wygrzejesz sobie kolumny i nabierzesz doświadczenia/osłuchania i lepiej będziesz wiedział czego oczekujesz od docelowego wzmacniacza.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...