Skocz do zawartości

Polk s55e, jaki wzmacniacz?


Bolesław

Recommended Posts

Ogólnie to mam klina bo od dwóch dni słucham tych Polków S55e z 1055R wcześniej słuchałem z MISSION M34.

Jak podłączyłem nowe POLK to się zdziwiłem.. szukałem kolumn jaśniejszych bardziej szczegółowych, rozważałem i nawet już rozmawiałem z P.Grzegorzem od Was na temat Aurory 700.

POLK słuchałem w salonie we Wrocławiu bo tu najbliżej mam. Było jaśniej ale..  w domu Polki grają jaśniej czyściej ale tak jakby dźwięk był taki płaski, bez przestrzeni jakby się zatrzymał przede mną .. ( czy to jest kwestia nie wygrzanych kolumn ? ) . Nie miałem możliwości posłuchania Auror 700 więc wybrałem to czego słuchałem i nie jestem zadowolony.

Z poprzedniego zestawu zostały mi podstawkowe Mission M32 i według mnie grają pełniej od POLK Audio. 

Cały czas po głowie mi chodzi ta Aurora która była ( według opinii kolegów ) mniej jaśniejsza od S55e .

Generalnie myślę też o 356 bee i dla tego padło moje wcześniejsze pytanie.

 

W sumie zaczynam się gubić , bo wychodzi ,że M34 grały bardzo poprawnie z 1055R a szukam dziury w całym.

Czy wygrzanie kolumn zmieni i wypełni bardziej ten dźwięk czy Aurory będą lepszą kombinacją z Denonem a przyszłościowo z 356Bee ?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w takim razie to nie kwestia wymiany wzmacniacza.

Wygrzanie? Ile na nich grasz? Bas może się zmienić ale czy aż tak? Ja nie jestem fanem Polk serii Signature i dość często to powtarzam.

20 godzin temu, Łukasz Olejarczyk napisał:

Czy wygrzanie kolumn zmieni i wypełni bardziej ten dźwięk czy Aurory będą lepszą kombinacją z Denonem a przyszłościowo z 356Bee ?

356 bedziesz musiał kupić pwwnie uzywny. Bo koniec tego modelu już w produkcji.

Sam się zastanawiam na ile wygrzanie pomoże. Jak długo je masz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...