Skocz do zawartości

Zmiana Yamaha NP s303,T D500 na Rotel T14


Himling

Recommended Posts

Na pewno różnica będzie duża bo to innej jakości odtwarzacz. Warto się przekonać. Co do specyfikacji, to pod spodem info co i z czego:

-o Airplay nic nie piszą. Do sterowania jest aplikacja

 

"Chociaż T14 może odbierać klasyczne analogowe stacje FM, został również zaprojektowany do korzystania z cyfrowych transmisji audio (DAB +), a także wszystkich popularnych internetowych usług przesyłania strumieniowego. To dużo opcji, ale T14 firmy Rotel sprawia, że ich wybór jest tak prosty, jak naciśnięcie przycisku. 30 zaprogramowanych stacji FM i DAB + zapewnia łatwy dostęp do wszystkich ulubionych stacji muzycznych.

T14 obsługuje niemal nieskończoną ilość źródeł muzyki, korzystając z aplikacji DTS Play-Fi iOS i Android, w tym Spotify, Pandora, Tidal, Rhapsody, Amazon Music, Deezer i innych. Twoje możliwości słuchania audycji radiowych nigdy nie były bardziej zróżnicowane ani dostępne w tak wysokiej jakości. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2020 o 07:51, S4Home napisał:

To dobry wzmacniacz. A kolumny masz jakie? 

Player Yamahy gra jaśniej konkretniej. Pytanie czy takie zestawienie Yamaha 2100 + tajemnicze kolumny tego nie wymagały? 

Top powinien ci pożyczyć tego rotela o na spokojnie sprawdzisz. 

Kolumny to Kef R7 ,Kupiłem T14 i na samym poczatku jest spora roznica co do obslugi ,Yamaha NP S ma prostszy i lepszy interfejs do obslugi stacji radiowych do tego mozna ja uzywac bezposrednio jako radio internetowe ,T14 to typowy streamer i bez np telefonu ,radia internetowego sluchac sie nie da ,to duzy minus dla mnie ,co do dzwieku i roznicy to musze troche potestowac

Edytowano przez Himling
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2020 o 15:18, Miras23 napisał:

Na pewno będzie brzmiało inaczej, ale w każdym aspekcie musi być lepiej

 

8 godzin temu, Himling napisał:

co do dzwieku i roznicy to musze troche potestowac

Jak widać nie jest ona taka oczywista. Czemu?

Mimo że to lepszy odtwarzacz to chodzi o dobór elementu pod konkretny tor. Kupowanie droższego i wrzucanie to systemu nie oznacza że będzie lepiej. To kwestia doświadczenia.

Yamaha grała jaśniej, być może, nie wiem, lepiej współpracowała dzieki temu z cieplejszym wzmakiem i KEfami.

Moim zdaniem z czasem dzwiek zacznie ci się podobać układać w Twoją stronę. Ale zmierzałem do tego że nie jest to tak oczywiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...