Skocz do zawartości

Streamer i DAC Tidal, Spotify


Seko

Recommended Posts

Witam, posiadam zestaw NAD356, (rozważam modyfikację Muda44) kolumny Monitor Audio 300 6G i aktualnie DAC SMSL8 V3 podłączony po USB do komputera z Daphille. Dźwięk z DAC jest wyraźnie bardziej suchy i cyfrowy w porównaniu z tanim CD NAD. Szukam jakiegoś streamera z DAC, który ociepli klimat cyfrowej muzyki. Myślałem o Audiolab 6000n ale słyszałem, że nie wspiera TIDAL HiFi, brakuje mu również zewnętrznego wejścia optycznego aby podłączyć Smart TV choćby do YouTube. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2020 o 07:58, S4Home napisał:

Jest w tym źdźbło prawdy. 

Te kolumny grają detalicznie. Ale myślę że uda się dobrać ciepły dac na tyle że będzie poprawa w brzmieniu. 

Arcam irdac II , coś z lampowym torem? Także bluesound . Ile masz na tą wymianę?

Chciałbym zmieścić się w kwocie ok 2000zl ale nie chcę kupować w ciemno bez odsłuchu. Jeśli uda się połączyć odtwarzacz z DAC odzyskam jeszcze 500zl za SMSL i odtwarzacz Daphille

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2020 o 06:57, S4Home napisał:

No to jeśli masz możliwość to sprawdź Node 2i na pierwszy ogień.

Ewentualnie Arcam irDAC z Malina + Allo Digione 1.2

Ale to Mode 2i bez zewnętrznego DAC?

A macie to urządzenie w swojej ofercie, i jest możliwość wypożyczenia?

Czytałem że ma wejście cyfrowe, ale nie widzę go na tylnej ściance. Jedyne wejście wygląda jak mały Jack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...