Skocz do zawartości

Słuchawki do ~600zł (3.5mm) - do LG V60


Recommended Posts

Hej! Postanowiłem się poradzić kogoś z większą wiedzą od mojej.

Chciałbym dobrać słuchawki, głównie do muzyki rockowej - fajnie by było poczuć szeroką scenę. Nie wiem na ile tak na prawdę pozwoli mój telefon, dlatego proszę o radę.

Na moim smartphonie siedzi DAC od Sabre (ES9219 - 3 generacja SABRE® DAC headphone System-on-Chip (SoC)). Na papierze wygląda to następująco:

  • 32-bit audio at 384 kHz
  • SNR 122dB

  • 2Vrms output level (LG mówi o wartości 1.934Vrms bazując na testach na Sennheiser HD800)

  • Support for DSD, MQA, ALAC, and many other audio file types.
  • Automatically scales power for low impedance (8ohm to 50ohm) versus high impedance (up to 600ohm) based on the headphones you plug in.
  • 0.001% THD
  • 1.7uV noise level

Szczególnie ciekawe wydaje się być obsłużenie słuchawek do 600 ohmów. Poproszę o jakieś propozycje.

 

Edytowano przez Łukasz Stolarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że są tylko dostępne na drop.com ale mają sporo wspólnego z droższymi hd650. Po kursie dolara wychodzi 700zl. Jeśli w tym budżecie nie ma silnej konkurencji to może się skusze :)

gdyby budżet był dwa razy większy to HD 660s mają sens czy w ich przypadku już lepiej mieć jakiś dedykowany sprzęt do odsłuchu?

Edytowano przez Łukasz Stolarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...