Skocz do zawartości

Pomocy!!! Brak basu marantz sr5012


kamil Bankowski

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No to nie jesteśmy w stanie nic ustalić i ustawić, skoro surr są na przodzie to po co ich używać to raz dwa na screenie wcześnie pokazałeś że masz konfigurację 5.1.2  czyli z tylnymi głośnikami atmos które działają na zasadzie odbić od sufitu? masz takie no nie masz wiec po co ty to ustawiłeś nie mam pojęcia...

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się samo nie robi, skąd niby amplituner ma wiedzieć co ty masz podłączone wszystko należy samemu konfigurować.

Zresztą w instrukcji wszystko jest opisane krok po kroku http://manuals.marantz.com/SR5012/EU/PL/GFNFSYnuokgukf.php nie wiem czego ty tutaj nie rozumiesz.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz dać 80hz takie wartości daje się dla "normalnych" i dużych głośników, ile auto kalibracja ustawiła dla nich hz? 

Gdzie jest centralny ? Nie widać go ns zdjęciach wtf? Co ty tam znowu nakombinowales?

Możesz też sam na ucho szukać ich prawidłowego odcięcia , wyłączasz sub z prądu, włączasz film i testujesz odcięcia hz

90 90

100 100

110 110

120 120

I słuchasz różnic i kiedy grają basem, później włączasz sub i słuchasz całości.

 

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w twoim wypadku już mnie nic nie zdziwi... powieś nad tv(każda zmiana głośników wymaga ponownej kalibracji) :)

Ustaw odcięcia na 110 dla obu i ewentualnie sprawdź podczas seansu 100 100 i czy jest jakaś poprawa, głośność basu wyreguluj sobie na pokrętle z tyłu suba.

Edytowano przez Jasiek88
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy coś kombinowałem to nie.. Ustawiłem na te80 z tego względu że wcześniej tak napisałeś.. Poprzestawiam posłucham jakie są różnice.. A to co teraz napisałeś to na serio czy lacha ciśniesz? 🤪Zrozum nie mam pola do popisu żeby rozstawić tych głośników dlatego chcę je ustawić jakoś w takich pozycjach w jakich są.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...