Skocz do zawartości

Denon RCD-N10 czy Pioneer SX-10AE / PD-10AE


Bakston

Recommended Posts

Witam 

Ostatnio zdecydowałem że pora wymienić soundbar 2.1 na coś grającego choć odrobinę lepiej Przeglądając internet znalazłem sporo pozytywnych recenzji różnego rodzaju sprzętu Sami wiecie jak to jest recenzenci wychwalają a opinie użytkowników już są zupełnie odmienne

Potrzebuję waszej opinia bo skoro tu jesteście to na 100% lepiej się na tym znacie Myślałem nad Denon RCD-N10 ale ponoć jest to problematyczny sprzęt Coś wam o tym Denonie wiadomo?

Kolejna opcją jest zakup Pioneer SX-10AE  +Pioneer PD-10AE może to waszym zdaniem lepiej się sprawdzi? Do muzyki wszelakiego rodzaju najczęściej puszczanego przez Bluetooth i czasem CD

Kolumny jakiem mam zamiar podłączyć to stx graviton + subwoofer stx s-200n Nie jest to sprzęt najwyższych lotów ale na początek myślę że wystarczy Chyba ze macie jakieś uwagi co do nich 

Bede wdzięczny za wszelką pomoc rady i sugestie 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer jako wzmacniacz zagra lepiej, ale nie będziesz miał funkcji sieciowych i Bluetooth. Kolumny STX to też niestety słaby punkt i nie wiem czy w takim razie nie lepiej by było zainwestować w jakiś amplituner np. Yamahę RN-602, w której znajdziesz funkcje sieciowe, Bluetooth i przedwzmacniacz gramofonowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4Home dzięki za konkretna informacje 

Q21 producent w specyfikacji Pioneera SX-10AE podaje ze znajduje się tam Bluetooth Przyzwyczajony jestem do mocniejszego basu i obawiam się że zestaw 2.0 nie spełni moich oczekiwań Pioneera SX-10AE to 2.1 a Yamaha RN-602 to niestety 2.0 Kolumny STX wybrałem ze względu na biały kolor (pasujący do salonu) i oczywiście niska cenę Wyglądają solidnie nie sądziłem ze mogą być słabym punktem 

Znalazłem też urządzenie Pioneer XC-HM86D wygląda świetnie i łączy w sobie wszystkie funkcje amplitunera 2.1, Bluetooth i odtwarzacza CD Myślicie że mogło by to zastąpić Pioneer SX-10AE  +Pioneer PD-10AE czy może jednak dwa osobne sprzęty to lepsze rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozwolę sobie odświeżyć temat ponieważ budżet na sprzęt się zwiększył a nie chce zakładać kolejnego tematu 

Rozważam kilka opcji i tylko do nich chciałbym się ograniczyć a mianowicie:  

Yamaha R-N602 lub Denon DRA-800H

z kolumnami:

STX Electrino 250 lub Pylon Audio Pearl 27

 

Jakie połączenie tych sprzętów waszym zdaniem jest lepsze i które zagra lepszym basem? Zanim do zestawu dokupię subwoofer chciałbym sprawdzić czy będzie w ogóle konieczny Może dźwięk i bas z dwóch kolumn mi wystarczy

Czytałem opinie użytkowników którzy twierdzili ze Denon może zaoferować lepszy głęboki bas waszym zdaniem to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Wymieniona przez Ciebie kombinacja, będą bez porównania przebijały systemy Denona czy też Pioneera. Amplituner Yamaha RN 602, to dobrze znane urządzenie wśród użytkowników, który może stworzyć kilka fajnych kombinacji. W przypadku Denona , nie mieliśmy bezpośredniego porównania, więc nie chcielibyśmy negatywnie się wypowiadać, byłoby to nielojalne. Kolumny marek STX i Pylon to ciekawe propozycje i z pewnością warto je przetestować z tą Yamahą. Z naszej strony dorzucamy kolumny, które mogą Cię zainteresować:

 Indiana Line TESI 661 - https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/indiana-line-tesi-661.html

-Nie powinno Ci zabraknąć basu, a przede wszystkim dobrej kontroli i prowadzenia. Zapraszamy Cię do naszych salonów na przetestowanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...