Skocz do zawartości

Netflix brak dźwięku


karbeti

Recommended Posts

35 minut temu, ekor21 napisał:

Niestety nie :( czekam na aktualizację TV, może ona coś pomoże.

Mi po części udało się rozwiązać problem. Mogę ustawić wielokanałowy (obejście) i działa TV, YouTube i Netflix (nawet dźwięk 5.1 odtwarza). Natomiast ustawienie Dolby Digital Plus nie działa, nie ma dźwięku na żadnej aplikacji. 

p.s. ja nie liczę na aktualizację, mój TV jest z 2018 roku.

Spróbuj tym sposobem ale najpierw ustaw w ustawieniach dźwięk wielokanałowy (obejście):

Cytat

Ponownie nawiąż połączenie cyfrowe (digital handshake).

● Wyłącz telewizor.
● Odłącz od telewizora wszystkie przewody, akcesoria i urządzenia. Dotyczy to także modułu CAM, o ile jest używany.
● Odczekaj co najmniej minutę (od zgaśnięcia wskaźnika LED) i ponownie podłącz przewód zasilający.
● Ponownie włącz telewizor bez podłączania wszystkich odłączonych przewodów, akcesoriów i urządzeń.
● Odłącz przewód zasilający urządzenia zewnętrznego. Po minucie ponownie podłącz przewód zasilający i uruchom urządzenie.
● Odczekaj 3–5 minut, aby umożliwić zakończenie procesu uruchamiania.
● Podłącz przewód HDMI najpierw do telewizora, a następnie do urządzenia.
● Naciśnij przycisk „Source” na pilocie zdalnego sterowania i wybierz złącze HDMI, do którego podłączony jest przewód.

 

Edytowano przez zoonk94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

hello!! czyli jestem kolejna osoba z tym problemem :/ mam tv philipsa  ambilight. fuck !! specjalnie kupiłem kino z hdmi arc żeby moc obsługiwać wszystko z jednego pilota a tu lipa Netflix nie działa Rakuten tv itp. YouTube działa . Wcześniej mialem LG z pilotem Magic remote i to była piękna sprawa na jednym pilocie mialem kino dekoder i tv. można to reklamować ?? jestem niezadowolony i pieprze ten tv  

Edytowano przez es34raf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest chore mam tv i kino philips jedno i drugie ma hdmi arc i nie działa. co mogę zrobić żeby działało ?? kabel optyczny ?? a zauważyłem ze jak w netflixie wejdę na jakiś film który mnie interesuje i zaczyna w tle lecieć ale zwiastun to dziwkę jest ale jak włączę film to nie ma. w bajkach jak włączam dziecku to też dźwięk jest :/ 

Co do problemu to przeglądałem różne fora i tak jak wspomniałeś jest to często spotykany problem, najgorsze ze w  u tego producenta nie mogę przełączyć w ustawieniach na PCM 

Edytowano przez es34raf
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

TV PANASONIC TX-48AS640E + SOUNDBAR Creative Stage v2 . Podłączony z TV HDMI ARC oraz TOSLINK-optyczny.

Dzwięk działa zarówno z ARCa jak i OPtyka przy oglądaniu TV oraz w Aplikacji TV - Youtube. 😄 ale:

NETFLIX - Apka w TV brak dźwięku :(

Soundbar obsługuje PCM (nie obsuguje Dolby Atmos) no to:

Włączyłem w TV Panasonicku Audio SPDIF z AUTO na PCM i na chłopski rozum powinien być dzwięk po Optyku na Soundbarze ale nie ma :(

W Aplikacji netflix próbowałem zmieniać Audio 5.1 na 2 ale nic nie daje . Firmwary najnowsze .

Co można jeszcze zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 6.08.2020 o 13:39, Bartosz Szumny napisał:

Oglądając film na netflixie musisz wejść w ustawienia dźwięku w telewizorze- ustawienia zaawansowane i zmienić z dolby digital na format PCM. Nie dziękuj 😊

Troch czasu minęło ale to działa :) SONY BRAVIA 

Nie działało mi HBO MAX, DISNE jest OK. Super sam bym tego nie znalazł.

Dnia 13.08.2020 o 10:25, karbeti napisał:

Bartosz dopiero dziś odczytałem post. Wieczorkiem wrócę ze służby to sprawdzę. 

Troch czasu minęło ale działa :)

nie chodziło na HBO MAX, NETFLIX i DISNEY a teraz już śmiga. Dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 13.08.2020 o 21:34, karbeti napisał:

 

Bartosz działa. Wielkie dzięki 💪👍🎧😁

Pomógł jak najbardziej 👍

A tak w ogóle co to ten format PCM? czym się różni od Dolby Digital 🤔

Po przełączeniu na pcm sygnał jest nadawany w stereo a nie w dolby digital problem leży w ustawieniach amplitunera

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...