Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 4000


Dawid.m

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję zestawu używanego lub nowego wzmacniacz/amplituner + głośniki, całość w przedziale cenowym 3000-4000 zł.

Funkcje na których mi zależy:

Strumieniowanie muzyki, wifi, bluetooth, możliwość podłączenia gramofonu, telewizora. 

50% czasu to oglądanie TV (filmy, seriale) drugie 50% to słuchanie muzyki.

Sprzęt będzie w salonie (15m2) z aneksem kuchennym. Odległość głośników od siebie to około 200cm, głośniki mogę odsunąć od ściany na około 40 cm. 

Odległość głośników do słuchacza około 300 cm. Głośniki mogą stać na szafce RTV lub przy szafce na podłodze.

Słucham różnego rodzaju muzykę (rock, blues, klasyczna, pop, elektroniczna, jazz, metal).

Myślę nad zestawem Yamaha musicCast r-n803d + monitor audio bronze 2

Jestem totalnym laikiem więc proszę delikatnie mnie rugać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!
W tym budżecie Yamaha R-N803D będzie bardzo dobrym wyborem przy zróżnicowanym repertuarze muzycznym. Jest to bardzo funkcjonalny sprzęt, wygodny w obsłudze.
Co do głośników - zasugerowałbym jednak kolumny podłogowe ponieważ z reguły będą grały one pełniejszym brzmieniem niż monitory z podobnej półki cenowej.
Porównywaliśmy niedawno kolumny Pylon Pearl 25 i Monitor Audio Bronze 2 i byliśmy miło zaskoczeni brzmieniem Pylonów.
Jeśli nie będzie problemem lekkie przekroczenie górnej granicy budżetu, zdecydowanie warto inwestować w kolumny podłogowe.
Lecz jeśli wybierze Pan monitory, a nie podłogówki - absolutnie nie będzie to zły wybór. 
Najlepiej jest sprawdzić sprzęt osobiście, samemu ocenić co najbardziej trafia w Pana preferencje.

Pozdrawiam,
Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2020 o 14:24, Na Temat Audio napisał:

Cześć,

zobacz sobie zestaw Onkyo TX-8270 z kolumnami podstawkowymi Audiosymptom i6m. Będziesz miał HDMI w amplitunerze i dynamiczniejsze granie niż z MA Bronze. 

Pozdrawiam,

Michał

Dziękuję :)

9 godzin temu, Kubad napisał:

To przy takim metrażu zwróć uwagę na zestaw Yamaha rn602 plus indiana line tesi 561.

Dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...