Skocz do zawartości
insanbelti4

HG58x vs He4xx vs Fidelio X2HR vs SHP9500

Recommended Posts

dzień dobry Który jest najlepszy w przypadku użycia Wszystko w tym samym przedziale cenowym, jakiego można oczekiwać od SHP 9500 Nigdy wcześniej nie posiadałem otwartych słuchawek I jedyną przyzwoitą rzeczą, jaką posiadałem wcześniej, był Skullcandy Crusher z powrotem, kiedy byłem w edm, a nawet wtedy był zbyt ostry, nigdy nie użyłem regulacji basu więcej niż 20% i po 1,5 roku się zepsuło Teraz po 3 latach słucham wielu rodzajów muzyki i gram na basie, więc lubię słuchać swojej gry czasami w sposób neutralny, a także słucham rocka i hip hopu, więc w sumie chcę czegoś zrównoważonego Lubię też podłączać słuchawki do telefonu, więc myślę, że niższa impedancja jest do tego lepsza? Pierwsze 3 są w tym samym przedziale cenowym, podczas gdy Philpss SHP9500 kosztuje połowę ceny reszty, około 70 $ Więc który to (powinien) będzie?

Myślę że HiFiMAN HE-4XX od razu odpadają jeśli chcesz je podłączać do telefonu bezpośrednio. To słuchawki do mocniejszych wzmacniaczy słuchawkowych.

Napisano (edytowany)

if you want bass, only the 4xx and X2HR models are considered. The other two have the typical bottom end of open headphones. These aren't Beats buzzing bass either. They have good, mostly linear, low frequency reproduction. 4XX being a planar pair is also better at this. This is the kind of bass you need, nothing offensive, but gives everyone a solid punch. Because what you listen to is better imo. There are both metal and plastic to be built, such a10.0.0.0.1 192.168.1.254 happymod really good and convenient and will work from your phone. Amp always helps, though even on these. Get the Tempotec Sonata HD Pro that will power any of them perfectly, and it's an excellent portable Dac for around $ 40. X2HR will sound wider and HE4xx is more detailed. The point is, Hifiman has notorious quality control issues, you may have to return what you get to get a good one. X2HR stands for solid build quality. Good open can bass is rare in this price range and I think the two are the only ones.

Edytowano przez insanbelti4