Skocz do zawartości

Wzmacniacz do słuchawek


RV1

Recommended Posts

Witam szukam jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego, żebym mógł położyć na biurko i podpiąć pod to słuchawki.


Będzie grał z ATH MSR7B
Brzmienie neutralne, ewentualnie basowe, bez żadnej sztucznie podbitej góry
Kwota do 500zł.

Myślałem nad :
- Audiotrak Prodigy Cube BE
- FX-Audio Dac-X3/X6
- FiiO E10k Olympus
- lampowy Mozos M08E.

Ma on być domowy i dlatego chciałbym za tę kwotę coś większego, a nie małe, przenośne źródło dźwięku o małej mocy. 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janusz Duryn napisał:

SMSL idea ma 35,8 mW przy 32 Ohm a FiiO E10k Olympus 200 mW przy 32 Ohm. 

Yacool raczej trafiłeś z synergią tym SMSL pod słuchawki i swój gust, mocowo nie ma co porównywać.

z kolei w podobnej cenie dac-x6 ma około 1000... dlatego szukam czegoś większego. Jest coś jeszcze wartego uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX Audio DAC X6 ma dużo mocy ale dźwiękowo jest bardzo słaby, typowe techniczne granie bez gładkości, kultury po prostu ma fajną precyzje bo mocy duuużo.

Te słuchawki nie są jakoś wymagające im mógł by już pasować Prodigy Cube.

Polecił bym też DragonFly red który łatwe słuchawki bez problemu wysteruje a gra dobrze na swoją cenę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL idea ma 35,8 mW przy 32 Ohm a FiiO E10k Olympus 200 mW przy 32 Ohm. 
Yacool raczej trafiłeś z synergią tym SMSL pod słuchawki i swój gust, mocowo nie ma co porównywać.

Mozliwe, chociaz na roznych sluchawkach sluchałem, na kazdych smsl wypadl lepiej. Ich parametrow szczerze mowiac nigdy nie porownywalem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Arko55 napisał:

FX Audio DAC X6 ma dużo mocy ale dźwiękowo jest bardzo słaby, typowe techniczne granie bez gładkości, kultury po prostu ma fajną precyzje bo mocy duuużo.

Te słuchawki nie są jakoś wymagające im mógł by już pasować Prodigy Cube.

Polecił bym też DragonFly red który łatwe słuchawki bez problemu wysteruje a gra dobrze na swoją cenę.

 

Tyle tylko, że DragonFly jest mały i na logikę coś o większych gabarytach, w tej samej cenie zagra lepiej. Tym bardziej, że ostatnio te Dragony mocno podrożały same w sobie i moim zdaniem za obecną cenę nie są warte wydanych pieniędzy...

 

14 godzin temu, Q21 napisał:

Spójrz na Topping A30, to moim zdaniem najlepsza dźwiękowo opcja dla Ciebie.

Zapraszam na odsłuchy.

Niestety nie mam możliwości odsłuchu, ponieważ nie mam jak dojechać, nawet gdybym miał to nie mam kiedy...

Czy jest możliwość zakupu u Pana i zwrotu gdyby coś nie grało? Albo polecić jakiś inny, podobny wzmacniacz? Czegoś takiego szukam, moc jest, pytanie jak dźwięk..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...