Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze słuchawek


Recommended Posts

Witam. Od prawie 20 lat używam słuchawek Technics RP-F400. Od pewnego czasu dźwięk zaczął szwankować, jednak wystarczyło trochę pokręcić kabelkiem przy wejściu i odpowiednio go ułożyć, aby wszystko dalej działało. Do dzisiaj. Nie ważne jak podpinam, dźwięk jest jakby za mgłą, w studni. Pewne dźwięki są słyszalne, inne kompletnie nie. Wokal przy słuchaniu muzyki praktycznie w ogóle nie wykrywalny. Podejrzewam, że są już martwe i trzeba zaopatrzyć się w nowe. Problem w tym, że kompletnie nie znam się na słuchawkach, a wszystkie z jakimi miałam styczność (nawet te droższe) były okropne jeśli chodzi o jakość dźwięku. Mam wrażenie, że każdy nowy model ma dziwnie przytłumiony dźwięk. RP-F400 z kolei oferował dźwięk bardzo czysty, ale nie płytki. I tu rodzi się moje pytanie - czy ktoś może zaproponować mi model o bardzo podobnych specyfikacjach do RP-F400? Zależy mi też, aby słuchawki nie były ciasne. Cena do 400zł. Najchętniej kupiłabym takie same słuchawki, ale niestety są tak stare, że praktycznie nie można ich już nigdzie dostać. Bardzo proszę o pomoc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...