Skocz do zawartości

Denon AVR 1509 / 1740/ CR30


wook

Recommended Posts

Witam,
Nie znalazlem nic o takim zestawie (Denon AVR 1509 / 1740/ Wharfedale CR30) wiec zapytam,
Będę miał możliwość kupienia takiego zestawu za 2100zł
Zastanawiam się czy to dobry zestaw
Jesli to ma jakis wplyw to mam pokoj 20m2 ale powierzchnia rozlozenia kina bylaby ok. 7m2
Moze kupie cos lepszego w tej cenie?
Czy takie najtansze drewno bedzie lepsze niz dobrej jakosci plastiki.

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a w tej cenie albo troche wyzszej tak do 2500 tys. kupilbym cos lepszego?


Temat tego zestawu zostal juz poruszony na forum. Amplituner kosztuje sam ok. 1200 pln, jak na te cene- bardzo dobra konstrukcja. dvd to kolejne ok.750 pln i tu podobnie - bardzo udany sprzet w tej klasie cenowej.kolumny przednie z tego zestawu to ok. 900 pln, tylne i centralny moge juz pominäc. uwazam, ze za te kase to dosc dobry wybör. zestaw bez kolumn 5.0 kosztuje ok.1790 pln.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miare lazenia po necie i czytania o poszczegolnych czesciach skladowych tego zestawu stwierdzam ze go nie kupie ze wzgledu na dvd ktore ma problemy z niektoymi plytami i niezbyt dobrze radzi sobie z divxami i PL znakami. jesli chodzi o plastiki to ich tez nie kupie bo dopiero teraz dowiedzialem sie ze takie zestawy nie maja osobnego ampli a mi jest on potrzebny. Tylko teraz znowu nie wiem co kupic hehe:P
w kazdym razie dzieki za pomoc icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...