Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz sieciowy do 5 tyś?


Rafał Siedlecki

Recommended Posts

Proszę o rade w zakupie odtwarzacza sieciowego, mam do dyspozycji około 5 tyś. Może to być nowy jak i używany sprzęt. Będzie grał z Luxman L-505ux mk2. Myślałem nad takimi: Bluesound Node 2i( po modzie zasilania lub nie), Onkyo NS- 6170, Pioneer N-50 lub 70 AE (używane), Cambridge Audio Azur 851N (używany). Posiadam też amplituner Yamaha RX-A 2020 podpięty do Luxmana po wyjściu MAIN IN. Czy mogę tą Yamahe wykorzystać tym czasowo jako DAC. Dziękuje za podpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z takim budżetem kupiłbym prawdopodobnie teraz Innuos ZENmini Mk3, jeżeli budżet da się powiększyć to nawet z dedykowanym zasilaczem liniowym. Oprócz streamera jest tam też server z dużym dyskiem twardym i ripperem dla CD. Z takich ciekawostek co do streamerow to np właściciel firmy PS Audio jako źródła używa po prostu maca mini z oprogramowaniem Audrivana podłączonego przez USB do Daca.

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia 8.08.2020 o 17:58, Tomasz S. napisał:

Ja z takim budżetem kupiłbym prawdopodobnie teraz Innuos ZENmini Mk3, jeżeli budżet da się powiększyć to nawet z dedykowanym zasilaczem liniowym. Oprócz streamera jest tam też server z dużym dyskiem twardym i ripperem dla CD. Z takich ciekawostek co do streamerow to np właściciel firmy PS Audio jako źródła używa po prostu maca mini z oprogramowaniem Audrivana podłączonego przez USB do Daca.

Masz jakieś doświadczenie z Innuos ZENmini MK3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...