Skocz do zawartości

Jaki soundbar?


Sebastian Matusiak

Recommended Posts

Tak, wiem. Wszyscy będą mi zaraz doradzali kupno pełnego zestawu ;)

Ale... po pierwsze mam bardzo ograniczoną powierzchnię jeżeli chodzi o przestrzeń. Po drugie - nie mam aż tak bardzo wielkich wymagań. Ważne, żeby przyzwoicie grało.

Główne zastosowanie to TV, Netflix,HBO, Dodatkowo jakaś muzyczka z youtuba/telefonu. W gry nie gram. Z czasem będę chciał jeszcze gramofon łączony bluetoothem.

Po 2 tygodniach poszukiwań na tapecie numerem 1 jest q70r. W sklepach internetowych dostępny za 1650zł i w takim też budżecie plus minus chciałbym się zamknąć. Czy coś lepszego w tej cenie znajdę?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans, jest to typowy salon+kuchnia na 43m2  łącznie z sypialnią i łazienką ;) jedyne miejsce gdzie mogą znaleźć się głośniki to właśnie listwa montowana na ścianie pod telewizorem, ewentulnie jakieś małe głośniczki postawione na szafce pod TV

Edytowano przez Sebastian Matusiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kubad napisał:

Zestawienia lepsze od soundbara, daj znać jak wrażenia po odsłuchach. Finalnie najlepiej jakbyś przetestował je w domu. 

Już po odsluchach. Przy moich preferencjach (wszelka muzyka elektroniczna, housy itp ) , czytając wcześniej opinie wydawało się, że klipsch bardziej mi podejdą. Ale bardziej mi podchodzi chyba a26. Co tu wybrać? Pomocy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian Matusiak napisał:

Już po odsluchach. Przy moich preferencjach (wszelka muzyka elektroniczna, housy itp ) , czytając wcześniej opinie wydawało się, że klipsch bardziej mi podejdą. Ale bardziej mi podchodzi chyba a26. Co tu wybrać? Pomocy ;)

Kupujesz dla siebie i to ty będziesz ich słuchał więc jak bardziej odpowiada Ci a26 to wybór jest prosty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...