Skocz do zawartości

Plastik w słuchawkach (ATH-MSR7b)


Recommended Posts

Kłaniam się nisko ! Dotarły do mnie te oto słuchawki i z dźwięku jestem mega zadowolony. Jednak nie w tym rzecz...

Jak myślicie, czy są to słuchawki wytrzymałe? Niestety, ale plastik jest tandetnej jakości, a uszkodzeń mechanicznych nie przyjmuje się w gwarancjach.. Także użyty materiał w części do obrotu samych muszli skrzypi. Wszystko wydaje się być bardzo delikatne, nie wiem, czy jak upadną to coś się nie połamie.... 
Jest to duży problem czy raczej nie powinno mnie to martwić? Generalnie jestem osobą, która dba o sprzęt, ale no wygląda to niestety mizernie w słuchawkach za taką cenę...

Edytowano przez RV1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pałąk jest tandetnie wykonany z elastycznego plastyku i irytująco skrzypi przy każdym ruchu głową i docisku ja drewniana podłogą w starej, wiejskiej chacie.

Problem dotykał starej wersji MSR7 i jest również bolączką nowszej wersji MSR7B.

Jakkolwiek, użytkownicy zachwycają się dźwiękiem tych sluchawek w połączeniu zbalansowanym.

Z uwagi na powyższe, słuchawki są kontrowersyjne i wątpliwa jakość ich wykonania zabija przyjemność z ich użytkowania.

Edytowano przez rott
..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...