Skocz do zawartości

Problemy z atoll in100 signature


grzegorz69

Recommended Posts

Dnia 11.08.2020 o 12:15, wushu81 napisał:

Mój In 200 signature w trybie stand-by jest delikatnie letni, w trybie pracy wielogodzinnej lekko ciepły. 

Egzemplarz który dotarł gra od rana i jest "tylko" ciepły. Na standbay jest ok. W porównaniu z poprzednim egzemplarzem niebo i ziemia. Mam jeszcze jedno pytanie: gniazdo słuchawkowe w Atollu jest trochę za słabe, więc czy istnieje sposób na podłączenie bezpośrednio do atolla wzmacniacza słuchawkowego? Słuchawki Audio-Technica 990z. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 15.08.2020 o 11:58, grzegorz69 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie: gniazdo słuchawkowe w Atollu jest trochę za słabe, więc czy istnieje sposób na podłączenie bezpośrednio do atolla wzmacniacza słuchawkowego? Słuchawki Audio-Technica 990z. 

Podłączasz wzmacniacz słuchawkowy dwoma cinchami do wyjścia TAPE-OUT w Twoim ATOLL Signature. I wtedy wybrane źródło będzie przekazywało sygnał na kolumny oraz na wzmacniacz słuchawkowy.

Jeżeli chcesz słuchać tylko na słuchawkach, to po prostu dajesz Volume na zero, a poziom sygnału wchodzącego na wzmacniacz słuchawkowy nie zależy od tego, na jaką głośność jest ustawiony ATOLL (regulujesz to na wzmacniaczu słuchawkowym).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2020 o 11:58, grzegorz69 napisał:

Egzemplarz który dotarł gra od rana i jest "tylko" ciepły. Na standbay jest ok. W porównaniu z poprzednim egzemplarzem niebo i ziemia. Mam jeszcze jedno pytanie: gniazdo słuchawkowe w Atollu jest trochę za słabe, więc czy istnieje sposób na podłączenie bezpośrednio do atolla wzmacniacza słuchawkowego? Słuchawki Audio-Technica 990z. 

RoRo w kwestii słuchawek Ci już odpowiedział.

Natomiast cieszę  się że udało się rozwiązać sprawę z tym wzmakiem. Coś tam ewidentnie było uszkodzone. Dobrze że wymienili Ci nie robiąc problemu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...