Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Roth Oli 50


olek388

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję wzmacniacza do kolumn podłogowych Roth Oli 50. Wcześniej używałem NAD 3140, ale jest on już tak stary i zużyty, że ciągle mam z nim problemy i wymieniam go na inny model. Podobał mi się dźwięk jaki był generowany przy połączeniu tych kolumn i tego wzmaka. 

Nie mam DAC, więc wydaje mi się że nie ma co wydawać dużo teraz na wzmacniacz, także:

Budżet - do 500zł

Słucham głównie rapu, trapu, R&B. Generalnie muzyka klubowa, bardziej pop i te sprawy, tak więc zależy mi na dobrym basie i na tym, aby wzmacniacz mógł grać głośno. Moje kolumny mają pewnie koło 100W RMS, takze fajnie byłoby, gdybym dzięki wzmacniaczowi mógł wycisnąć z nich jak najwięcej.

Pokoj - 50m2

Orientujecie się może czy jest jakiś sprzęt, który niejako wpisywał by się w te preferencje które posiadam? 


Byłbym mega wdzięczny za odpowiedzi ;)

Edytowano przez olek388
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Yamaha AX 700 albo Denon PMA 860.

Dziękuję za odpowiedź S4Home. Czym się sugerować wybierając pomiędzy tymi dwoma wzmacniaczami?

Różnią się one w jakiś sposób przesyłanym dźwiękiem? Gdzieś czytałem że Yamaha gra bardziej ostro i nadaje się bardziej pod rock/metal (nie wiem na ile to jest prawdą), a ja z kolei nie jestem fanem tych gatunków.

Z kolei o Denonie nie wiem nic.

Czy mógłbyś napisać co myślisz na temat tych dwóch wzmacniaczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...