Skocz do zawartości

Zasilanie małego nagłośnienia na leśną imprezę bez generatora


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Patrzę na ustawienie małego renegata na nadchodzące lato z moimi głośnikami stacjonarnymi, laptopem i kontrolerem USB dla DJ-a, aby mieć małe spotkania z moimi przyjaciółmi w lesie i potencjalnie zająć się nim. Nie mam jednak pomysłu na elektronikę poza rysowaniem figurek sztyftów farbą MS, więc byłbym wdzięczny za jakiś wkład. Główną barierą, na którą się natknąłem, jest zasilanie platformy, ponieważ nie chcę uruchamiać generatora (najczęstsza opcja, którą widziałem na większych imprezach). Wciąż szukam: Falownik, który może zasilić mój rosnący mobdro bluehost kodi koszmar / plątaninę kabli. Odpowiednie baterie, które można ładować (akumulator samochodowy / baterie?). Kontroler ładowania. Mój przyjaciel mówi, że będzie to wymagało kabli, ale nie odpowiedział, które z nich. Zakładam, że chodzi mu o kable jak przewody do akumulatora samochodowego? Poniżej połączyłem moją obecną konfigurację i mam następujące pytania: Czy mój wzmacniacz nie jest wystarczająco mocny, aby zasilić również mały subwoofer? (Tak zakładam, ale nie jestem w 100%). Który falownik polecasz / uważasz za bardziej odpowiedni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...