Skocz do zawartości

Onkyo tx-nr807 + Infinity Kappa 6.2i jako fronty


Kris Dimen

Recommended Posts

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Oryginalne?

Jaki budzet ? Jakie pomieszczenie?

Te infy są do wzięcia za 1600 zł, wymienione gumy na niskotonowych plus miękki oryginalny średni. Stan igła ponoć. Aktualne pomieszczenie prostokąt 14m2. Ale niebawem będzie większe około 30m2 z Tą myślą kolektuje sprzęt. Budżet hmmm... 2500pln może kapke więcej bym się skusił wydać na fronty. W tych kappa 6.2i II series przetworniki plus bebechy oryginał. Skrzynie jak nowe.

Pzdr

 

Edytowano przez Kris Dimen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

No właśnie czyli nie oryginalne.

Tak się spodziałem. Ten średniopłatowiec był często wybierany.

807 to bardzo wydajny amplituner. Myślę że da rade.

Czyli jeśli polydym regenerowany to już znaczy że nie oryginał. Być może choć nie zamiennik.  Sprzedający zapewnia że wszystko oryginał. 

Dziękuję zatem za odp. Jutro pojadę posłuchać te infy. Koleś ma jeszcze B&W P4 w podobnej cenie .... 

Fakt, gumy na niskich wymienione  -Czyli tak. Nie oryginał.  Racja.  Ale czy to przeszkadza ?  Nie znam się... 

Edytowano przez Kris Dimen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, S4Home napisał:

Nie wiem. Ale kupienie używanych z oryginalnym jest praktycznie nie możliwe. Jak to robił też nie wiem. Samochody też wszystkie są niebite.

Ja bym kupował coś nowszego. Kompletnego. Z racji że nie wiesz jak to gra, ktoś kto ma te kolumny tez Ci tego nie powie. Bo to może być już inny dźwięk.

 

Byłem, słuchałem ich u typa i wziąłem je. Stan rewelacyjny.  Zaryzykowałem i jestem bardzo zadowolony. Grają miękko czysto A przy większym prązdzie zdziwily mnie. Póki  co suba nie potrzeba. Dla mnie jakość wystarczającą. Przynajmniej narazie.  

Dziękuję za pomoc.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...