Skocz do zawartości

Nowe monitory do 2 tys na komode


mswieb

Recommended Posts

rmnbkd8uagkz.jpgWitajcie,

pisze z prośbą o radę żeby polepszyć jakość brzmienia w domu.

Obecnie uzywam amplitunera sony str-av220 i starych ze 30 letnich głośników unitra tonsil 15W.

Z tego co czytałem to lepiej zaczać od głośników, a apmplituner może za jakiś czas. Myślę że chciałbym z czasem sieciowy denon dra800h.

Słucham muzyki rockowej i czasem klasycznej.

Czytałem też że głosniki to powinny tak ze 40 cm od sciany stac, a chce postawic je na komodzie to w zaleznosci pewnie od ich wielkosci mozna tak z 10 cm od sciany odstawic.

Prosze o polecenie co mógłbym kupić tak do 2 tys zeby poprawić jakość, poczucie większej głębi, lepsze słyszenie poszególnych instrumentów. Chciałbym wyraźnie słyszeć zarówno wysokie i niskie dźwięki. Najchętniej głośniki w kolorze białym lub szarym.

 

pozdrawiam 

Michał 

Edytowano przez mswieb
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jeżeli moglibyśmy zaproponować coś grającego dosyć spektakularnie, zważywszy, że napędzać będzie je amplituner Sony (z czasem Denon) byłyby to monitory Polk Audio S20 lub Heco Aurora 300. Te drugie będą grały delikatniej w wyższym zakresie i wokal będzie bardziej analogowy. Z wyżej półki poleciłbym jeszcze francuskie Jean Marie Lucia oraz Dynaudio Emit 20. Tutaj jednak żeby docenić ich jakość, sugerowalibyśmy lepszą elektronikę towarzyszącą...

Pozdrawiam,

Q21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...