Skocz do zawartości

SMSL Q5 Pro/Topping MX3 + ??? czyli stereo do 2000 zł


świeżak

Recommended Posts

Cześć,
Sprawdzone połączenie to Topping MX3 + Monitor Audio Bronze 2. Uzyskasz dynamiczne i szczegółowe brzmienie z bardzo dobrą prezentacją sceny dźwiękowej. Alternatywą mogą być Polk Audio S20e, które zagrają zdecydowanie potężniejszym dźwiękiem. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie omówienia warunków wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, świeżak napisał:

@S4Home - myślisz że zestaw Denon 720AE z Bronze 2 da dźwięk pełny, żywy, angażujący, muzykalny i dający mnóstwo frajdy? Bo właśnie to lubię. Wiem, nie jest to zbyt audiofilskie podejście, ale właśnie takiemu graniu hołduję. :) 

Jeśli się okaże że będziesz potrzebował przedwzmacniacz do gramofonu na wkładki MM, daj znac mam coś niedrogiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie mam 2 pytania:

1) topping mx3 po podpieciu do niego gramofonu z preampem ogarnie temat bez problemu?

2) do toppinga brać Heco Aurora 300, Monitor Audio Bronze 2 czy Indiana Line Tesi 261? Przypomnę ze chodzi o 25m2. 

Chyba, ze lepiej zastąpić Toppinga używanym wzmacniaczem z wejściem Phono? Co wtedy warto wybrać do którychś z powyższych monitorów? A może iść w Heco Victa 702 albo Indiana Note 550x? Rzecz jasna, z używanym wzmakiem. 

Edytowano przez świeżak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, świeżak napisał:

@S4Home - myślisz że zestaw Denon 720AE z Bronze 2 da dźwięk pełny, żywy, angażujący, muzykalny i dający mnóstwo frajdy? Bo właśnie to lubię. Wiem, nie jest to zbyt audiofilskie podejście, ale właśnie takiemu graniu hołduję. :) 

Wiesz takie opisy to ma Naim statement z Focal Sopra :P

Da radość, ale każdemu co innego daje radość dlatego jest to dośc ważne co przez to rozumiesz.

Na pewno to zestawienie pasuje do siebie.

9 godzin temu, świeżak napisał:

Finalnie mam 2 pytania:

1) topping mx3 po podpieciu do niego gramofonu z preampem ogarnie temat bez problemu?

2) do toppinga brać Heco Aurora 300, Monitor Audio Bronze 2 czy Indiana Line Tesi 261? Przypomnę ze chodzi o 25m2. 

Chyba, ze lepiej zastąpić Toppinga używanym wzmacniaczem z wejściem Phono? Co wtedy warto wybrać do którychś z powyższych monitorów? A może iść w Heco Victa 702 albo Indiana Note 550x? Rzecz jasna, z używanym wzmakiem. 

1. Tak. Podłączasz wówczas do wejscia AUX

2. Pomieszczenie jest duże jednak Albo ELAC B6.2 albo Heco Victa 702.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...