Skocz do zawartości

Pomoc w doborze STEREO do 3,5 tys. (używany)


Michal Sobczyk

Recommended Posts

1 godzinę temu, Michal Sobczyk napisał:

Yyy, racja. W sumie chyba mogę bezpośredniio. Pomyliłem model. Poprawny to UE50RU7102K. Załaczam też zdjęcie z wejścia. To jest RCA?

20201212_145111.jpg

To jest component in , nie wyjdziesz tym z dźwięakiem . Żaden z tych Samsungów nie ma wyjść RCA audio, więc albo switch taki jak w moim poprzednim poście , albo lepszejszy dac z 2x optykiem

1Ender , nie widziałem jeszcze tv co by miał usb out ( nie dotyczy nagrywania :) ) 

Edytowano przez mkk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też chciałem spytać czy na pewno twój TV ma wyjścia audio 2xRCA. Bo według mnie nie ma.

Najwygodniej będzie sprzedać na olx twoje Fiio i kupić inny DAC, w którym będzie możliwość podłączenia dwóch źródeł optycznych.

Chwilowo możesz podłączyć Chromecast bezpośrednio ze wzmacniaczem po jacku, a TV optycznie do Fiio. Choć wtedy jednak Chromecast powinien grać gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po taniości to można jeszcze zaatakować wyjscie słuchawkowe z tv. Kabel potrzebny to 2x RCA - mini jack3.5mm

Ps: po podłączeniu wazne by na tv nie dawać za głośno (z tego wyjscia 3.5mm), np. 20-45% z podziałki głośności. Czyli raz ustawione na tv zostawiamy a glosnosc regulujemy z pozycji wzmacniacza.

20201213_103433.jpg

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...