Skocz do zawartości

Witam. Jaki odtwarzacz Cd wybrać


Roman Kapusta

Recommended Posts

Oczywiście CDX 860 brzmieniowo będzie lepsza, ale przy Twoim systemie różnica nie będzie duża, a to już dosyć stary sprzęt. Cd-S300 to bardzo przyzwoity odtwarzacz, moim zdaniem będzie optymalny do Twojego systemu, a masz wtedy urządzenie pewne, z gwarancją 3 lata.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę dywagacje , bo faktycznie nie słuchałem S 300 ale miałem S 700 i jednocześnie Yamahę CDX-1060 ; Denon DCD  1500 II ; Yamahę CDX - 730e RS / wszystkie trzy zostały , S700 nie :) / i jak by Ci powiedzieć .... . No , zresztą , wypożycz , posłuchaj , a nóż podejdzie.

2 minuty temu, Kubad napisał:

cd-s 300 to solidny model

A w czym jest taki solidny ? Tacka jest bez pojęcia , Pure Direct polega na tym , że gaśnie wyświetlacz i nic więcej się nie dzieje , o dźwięku nawet nie pisze , bo to sprawa gustu i reszty systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tomek4446 napisał:

A w czym jest taki solidny ? Tacka jest bez pojęcia , Pure Direct polega na tym , że gaśnie wyświetlacz i nic więcej się nie dzieje , o dźwięku nawet nie pisze , bo to sprawa gustu i reszty systemu.

Tzn. jak dla mnie jest dobrze wykonany, chodzi cichutko i na połączeniu cyfrowym nie mam do czego się przyczepić. Oczywiście wcześniej najlepiej odsłuchać samemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...