Skocz do zawartości

Dwa subwoofery


maciek72

Recommended Posts

Możecie koledzy polecić dobry sub w KD i stereo do monitorów( satelit ) typu 

Tannoy Hts  , Stx , Efx  ; Mission m cube  ; Q acoustics 7000 , Kef 2001 , 3005 

Myślę o kupieniu takich samych  15 głośników :) i zbudowaniu systemu pod Atmos i Auro 3D  w osobnym pokoju .

 

Potrzebuję 2 subwoofery . Mogą być używane , ale sprawne i wydajne . Pokój jeden do zaadaptowanią ma 8 m2 , 2 pokój 12 i 3 pokój 25m2 . Sam jeszcze nie wiem , gdzie ostatecznie , to wszystko wyląduje.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu Auro3D. Generalnie jest to tylko kodek w Denonie i Marantz ( musisz mieć tyle samo dolnych/podłogowych jak i gornych/przysufitowych kolumn) Filmy hmmm....znam tylko nowy Łowca androidów na płycie uhd jest w Auro 3D no i jakieś tam koncerty. Moim zdaniem skup się lepiej na porządnym  Atmosie 5.2.4 w tym kodeku audio najwięcej filmów masz jak i DtsX, jedynie w Polsce 5.1HDma wychodzi w większości na płytach Blu-ray. 

Chcesz dwa suby, ale w jednym pomieszczeniu czy jak? Ja mam na 26m2 2xSvS SB-2000, kolega ma Klipsch 2xR112sw, kiedyś pozytywne opinie było pełno o tym Velodyne eq max15. A tak serio kup jeden SvS pb4000 i będziesz mieć banana na twarzy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...