Skocz do zawartości

Wpszoniak pozdrawia forumowiczów wszystkich forumowiczów


Recommended Posts

W sobotę 15,08,2020 o 22,50 wpszoniak prosił mnie o przekazanie pozdrowień, co uczyniłem w swoim wątku. 

....pozdrawiam też wypowiadających się na forum (przekaż proszę pozdrowienie), Wojtek"

W związku z pozdrowieniami od forumowiczów w stronę Wojtka, dziś prosił by zamieścił szerszy jego wpis, co niniejszym czynie.

 

Witam Was, 
jest mi miło, że pozostałem w Waszej pamięci jako wpszoniak. Zauważam pewną ewaluację na stronach forum- bardziej tolerancyjne traktowanie innego sposobu myślenia o audiofiliźmie. Szkoda, że trzeba aż tyle przejść trudnych ścieżek by zreflektować się, że jeśli ktoś próbuje przekonać do jakichś swoich racji to nie jest (najczęściej) ukrytym marketingowcem, lecz tylko robi to z czystej chęci dzielenia się doświadczeniem. Inną kwestią jest czy udaje się przekonać kogokolwiek do tych racji, zapewne zależy od siły przekonywania.  Moi Drodzy- pamiętajcie, że naprawdę rzadkością jest nachalny i nieuprawniony (bo nieszczery) marketing udający doświadczenia szalonego hobbysty... Wiele czasu spędziłem na różnych forach by się o tym przekonać. A teraz kiedy skupiam ponad kilkadziesiąt osób w tzw facebookowej grupie z których większość to poważni branżowcy tylko potwierdzają się moje przypuszczenia, bo akurat w grupie, o której piszę marketingu jest zero, albo niewiele ponad to... Przypuszczam, że dlatego, że nikt w tej grupie nie musi udawać kogoś kim nie jest. 
Osobom, którzy uważali, że zbytnio angażowałem się kiedy namawiałem do poznania firmy Verictum i paru jeszcze (np Lebena, albo Furutecha, którego też lubię) utwierdzę w tym przekonaniu- nadal wspieram działania Verictum, bo uważam, że to jedna z takich firm, w które warto inwestować swoje wysiłki... Akurat tego nigdy się nie wypierałem, bo naprawdę trudno się wstydzić tego, że chwali się coś fajnego- na przykład obrazy Rembrandta.
Jeszcze raz powtórzę- dobrze się Was czyta, a to że piszę ten list nie traktujcie jak kijaszka w mrowisko wetkniętego, bo intencje moje są czyste jak łza.
Powtórzę też jeszcze raz i żeby wątpliwości nie było- pozdrawiam Was WSZYSTKICH! Wojtek P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za podstępni forumowicze uważali ,że wpszoniak jest dilerem sprzętu Verictum ? ;)

Każdy kto kierował się swoim gustem i logicznym myśleniem potrafił ze spostrzeżeń wpszoniaka wyciągnąć własne wnioski , niekiedy zwrócić uwagę na inne mniej popularne elementy audio o których istnieniu nie miał pojęcia.

Dlatego od czasu do czasu spoglądam na bloga co tam ciekawego.

Każdy z Nas ma swoje ulubione marki , manufaktury audio , które zachwalamy , z których niektórzy się naśmiewają.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że mnie kolega Wojtek inspiruje. Natchniony jego ostatnimi zakupami, postanowiłem posłuchać kompresyjnego tweetera z tytanową kopułką. Poważnie. Wcześniej uważałem (na podstawie lektury forum zresztą), że takie tuby są mało audiofilskie, raczej do łojenia niż delektowania się. Ale skoro Wojtek...

Kto wie, może nawet postaram się wsłuchać w wojtkowe herezje jeszcze bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...