Skocz do zawartości

Słuchawki BT do pracy biurowej, muzyki do 1000 zł z NC


Recommended Posts

Witam!

Drodzy użytkownicy borykam się z wyborem (trudnym dla mnie) słuchawek bezprzewodowych do pracy biurowej jak i do muzyki. Sporo gram na instrumentach, często słucham muzyki, miłośnik starego dobrego Tonsila Unitry. Postanowiłem sobie sprawić porządne słuchawki, które nie będą wypuszczały dźwięku na zew. jak i wpuszczały do środka :D z uwagi na profil pracy biura.

Mam 2 faworytów ale zastanawiam się czy nie są oni zbyt popularni i stąd moje zainteresowanie tymi modelami.. Może są inne które są równie dobre o tych samych parametrach w tej samej cenie a o nich po prostu nie wiem. Przeglądałem całe forum, nie tylko to. Szukałem info które mnie interesuje na stronach. Modele nad którymi się zastanawiam to Sony WH-1000XM3 vs Bose QC 35 II. Wiem że Sony ma problem z pałąkami które lubią się psuć.. szkoda bo te słuchawki potrafią obsłużyć: aptX, aptX HD czy LDAC co daje większą radość z muzyki. Byłem już w MM chciałem odsłuchać po BT niestety Pan stwierdził ze nie maja takiej możliwości... i spotkałem się ze ścianą. Sprawdziłem po kablu ich standardowe audio i wygodę użytkowania chociaż przez te magiczne 30 m. W pierwszym moim odczuciu nawet jakby lepiej leżały Sony nie wiem jak na dłuższą metę.

PS: Dodam że będą to moje pierwsze takie "porządne" słuchawki, ponieważ do tej pory używałem sporadycznie modelu Creative Fatality Gaming ze starych dobrych lat :)

Będę wdzięczny za udzieloną mi każdą pomoc.
Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda inny (starszy?) model Sony MDR-1000X ale używam już od dość długiego czasu i to w miarę intensywnie - praca w domu w towarzystwie dzieci :) 

Żadnych problemów z pałąkami nie stwierdziłem. Jedynie co mnie w nich trochę denerwuje to panel dotykowy do sterowania. Czasami przypadkowo dotknę i przełącza utwór.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeżeli nie podjąłeś jeszcze ostatecznej decyzji, to proponujemy Ci posłuchać dodatkowo:

Audio Technica ANC900 https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/audio-technica-ath-anc900bt.html

Obecnie mamy ten model w promocji, więc porównanie ich z modelem Sonego WH1000XM3 jest jak najbardziej na miejscu :)

Zapraszamy na prezentację!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...