Skocz do zawartości

Soundbar sypialnia


Maraks

Recommended Posts

49 minut temu, Stolarz napisał:

W tym budżecie lepiej już złożyć zestaw kina domowego a nie wydawać na grajbelkę.

Jeśli zdecyduje się na zakup "czegoś większego" będę musiał jej kupić toaletkę :(
Reasumując zwykłe aktywne kolumny sa lepsze niż zestaw Polk-a który przedstawiłem. Wiec co Państwo proponują w/w kwocie, tylko aby kolumny były minimalistyczne bądź bardzo "nowoczesne" jeśli już muszą być duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Maraks napisał:

Dzień dobry wszystkim. Przymierzam się do zakupu soundbar którego miejsce docelowym będzie sypialnia ( 22m2) poddasze (1 skos). Zastanawiam się nad firma Polka a dokładnie  modelem Audio Magnifi Max SR. Budżet 5.000 zł +/- 1000 jeśli będzie coś godnego.

Dobrze Panowie, wiec proszę o solidny zestaw do sypialni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Polk AUdio magnifi Max SR to dobra listwa o mocnym brzmieniu ale jednak w tej kwocie można złożyć lepszy zestaw stereo. Jeśli miałby to być minimalizm to polecam zwrócić uwagę na monitory aktywne takie jak Klipsch the Fives czy System Audio Saxo 7 Active. System Audio zagrają bardziej wyrównanym dźwiękiem natomiast klipsch będzie stawiał na mocniejszy bas i górę pasma. Alternatywą może być mały wzmacniacz taki jak Topping MX3 w połączeniu z Pylon Audio Diamond Monitor. 
Pytanie czy jesteś w stanie postawić większe kolumny podłogowe i klasyczny wzmacniacz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

5000-6000 za belkę !

A mówią że kryzys i recesja jest :P

Jak chcesz koniecznie soundbar to kup sobie taki za 1500 od Bose czy ile on kosztuje i będzie ok.

Jak masz taki budżet to kup wzmacniacz + monitory albo Aktywne monitory. Zagra to o 5 klas lepiej.

Bo rozumiem że nie ma tam być kina z efektami surround?

Belkę którą rozważałem miała 2 tylne głośniki, wiec też jakiś efekt surround by był. Jeśli moja koncepcja Polka umarła, i jestem zobowiązany małżonce kupić toaletkę wiec zaszaleję i pełne 5.1 rozważę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@Maraks jak miałbym ultimatum , albo " belka", albo normalny set 5.1 + zakup toaletki , to na wszelki wypadek ,machnąłbym jeszcze remont całej chałupy łącznie z dachem i jeszcze postawiłbym żonie kolacje przy świecach :)

Nie mogę, tak pozbywać się "asów" jeszcze trochę negocjacji przede mną :)

Edytowano przez Maraks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, a wiec jaki zestaw mam skompletować? nie ukrywam ze finał LM chciałbym oglądnąć z dobrym dźwiękiem :)

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

@Maraks jak miałbym ultimatum , albo " belka", albo normalny set 5.1 + zakup toaletki , to na wszelki wypadek ,machnąłbym jeszcze remont całej chałupy łącznie z dachem i jeszcze postawiłbym żonie kolacje przy świecach :)

Nie mogę, tak pozbywać się "asów" jeszcze trochę negocjacji mnie czeka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor ma budżet 5/6k a Ty mu polecasz takie coś? Ja nie twierdzę, że nie da się kupić taniej niż te 5/6k ale jeśli autor chce tyle przeznaczyć to chyba da się coś lepszego wybrać niż takie małe coś jako front, centralny i satelity.

@Maraks określ jeszcze kolor kolumn/subwoofera. To też ma znaczenie (większe dla Twojej drugiej połowy) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Stolarz napisał:

Autor ma budżet 5/6k a Ty mu polecasz takie coś? Ja nie twierdzę, że nie da się kupić taniej niż te 5/6k ale jeśli autor chce tyle przeznaczyć to chyba da się coś lepszego wybrać niż takie małe coś jako front, centralny i satelity.

@Maraks określ jeszcze kolor kolumn/subwoofera. To też ma znaczenie (większe dla Twojej drugiej połowy) ;)

Zaszalejmy :) kolorystyka czarna, biała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...