Skocz do zawartości

Jaki streamer audio do cambridge cxa80


Art39

Recommended Posts

Cześć. Obecnie słucham muzyki z tidal zainstalowanego w telefonie przez audiocast z empiku za kilkadziesiąt zł(taki mały krążek) 

Od biedy działało to ale już mam powoli tego dość bo za każdym razem zrywa łączność i muszę konfigurować od nowa co trwa a czasem jest problem z połączeniem z routerem. 

Chciałbym wymienić to na coś stabilnego, na zasadzie włączam pilot we wzmacniaczu, włączam tidal w telefonie i słucham muzyki. 

Co polecacie na takie rozwiązanie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pytanie jaki budżet.

Fajnie działa CA CXN testowałem i jest Ok

https://allegro.pl/oferta/cambridge-audio-cxn-v2-pudelko-pilot-9596199259 Tutaj znalazłem na Alledrogo

Funkcjonalnością super są urządzenia z BlueOS(mam), sporo polecana jest Yamaha WXAD10( jej nie znam) i swojego czasu @audiowit polecał Pioneer N50( jeżeli dobrze pamietam) no i jest sławna Malina - o niej przeczytasz na forum najwiecej 🙂

I zapomniałem Google Chromecast (mam dwa🙂) o nim jest osobny wątek na forum

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Aliexpress 486,03 zł | Beelink BT4 Mini komputer Intel Atom X5 Z8500 czterordzeniowy Windows 10 Mini PC 4K HTPC z 4GB pamięci RAM 64GB ROM, USB 3.0, HD-MI i VGA
https://a.aliexpress.com/_B0aSDS

#Aliexpress 81,64 zł  20%OFF | Mele F10 Deluxe Fly Air Mouse 2.4GHz bezprzewodowa klawiatura pilot z funkcją uczenia się na podczerwień inteligentny telewizor z androidem Box Mini Pc
https://a.aliexpress.com/_BTlxQ0

Prawie 600pln to chyba nie kosmos. 

Masz w cxa 80 dac-a na wolfsonie spinasz  i śmiga ja z mini pc korzystam już 6lat zainstalowany foobara, i twarde dyski +co  tam jeszcze chcesz. Dostępne z kanapy a sprzęcik malutki który możesz doczepic nawet do tv z tyłu. 

Pzdr

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beelink BT4 znlazłem  bliżej bo na allegro. Z opisu wyczytałem że... "zapewnia płynne oglądanie filmów lub granie w gry," fajnie ale ja tego nie wymagam. Potrzebuję wyłącznie do odtwarzania z tidal. Czy ten pilot w drugim linku jest potrzebny? 

Czy ten beelink spełni oczekiwania i będzie szybko działał po podłączeniu do cxa80? 

Generalnie szukam prostego rozwiązania

Czy zatem taki bluesound node 2i nie jest prostszym rozwiązaniem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja wlasnie kupilem uzywną yamaszke np-s303,do tej pory mialem chromecasta audio i jak za 120pln za chromka,to jest super granie po optyku,przez pol roku zadnego zaciecia nic,teraz porownuje 303 z chromecastem oczywiscie yamaszka jako transport z tidal hifi,i powiem ze jest minimalnie lepiej od chromecasta ale na prawde minimalnie,podpiete mam pod cxa80+aurora 700,na plus jeszcze dla yamaszki ze to ladnie sie prezentuje na stoliku audio jednak to jest pelnowymiarowy klocek,ale docelowo to jednak chyba cxnv2 do tego wzmaka jednak bedzie ok,tak mysle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 A większe wymagania do grania w gry lub oglądania  filmów jest potrzebne czy do słuchania muzyki? 

2 Co jest potrzebne do obsługi pc? 

To jest mysz powietrzna z klawiaturą. 

3. Zainstalujesz sterowniki do USB class audio 2 że strony CA i wszystko. 

Chyba że nie potrzebujesz asynchronicznego podłączenia to działa od razu.  I 192khz próbkowania. 

Co do szybkości jak laptop raczej posiadasz. 

I na koniec ja tak gram mam to spięte wcześniej z CA magic 6 teraz z Atoll ST 200 i nie narzekam. Tylko rzuciłem propozycje a co Ty zrobisz Twoja sprawa. Pzdr

PS to mój 2 mini pc. Pierwszym był pipo x8 ale niechcący go uszkodzilem i teraz jest beelink. 

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych Pioneerow jest jeszcze N30 i N50

4 godziny temu, Art39 napisał:

Czy zatem taki bluesound node 2i nie jest prostszym rozwiązaniem? 

Pisałem że urządzenia z Blue OS to jest dla mnie jezeli chodzi o funkcjonalność sztos! Według mnie najlepsza aplikacja do serwisów streamingowych. Łącznie z tym że wolne klawisze w pilocie od wzmacniacza „kolejny utwór” możesz zaprogramować w Node2i i będziesz sterował Nodem bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...