Skocz do zawartości

Jaki streamer audio do cambridge cxa80


Art39

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

 

Dnia 7.09.2020 o 12:58, Art39 napisał:

Ok, wszystko działa jak należy. Z aplikacji bluos mam swoją biblioteke  tidal ale nie widzę czy jest w hifi czy normal. Jak to sprawdzić w bluos? 

I jak ten Bluesound? Zaczynam zastanawiać się nad zakupem streamera, tym bardziej, że w tym miesiącu nowy Node 2i można dostać za 1999 PLN w Top Hifi.

Oprócz tego myślę o Audiolabie 6000N, bo stylistycznie bardziej by mi pasował do wzmacniacza i teraz mam lekką zagwozdkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa jak należy. Bluesound jest ciągle włączony i jednym kliknięciem w telefonie włączam ulubione radio lub tidal. Nie używam już apki tidala bo w apce bluos jest wszystko z całą moją biblioteką. 

Te dyski z empiku za stopare zł ciągle trzeba było konfigurować od nowa bo albo rozłączało albo cięło. To był dramat. Teraz sprzęt jest wysokiej jakości i wydaje mi się że dzwięk jest dużo lepszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się do tematu też szukam streamera który zastąpił by filigranowego DacMagic 100 który nomen omen jak na początek dawał radę ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Chodzi mi głównie o wyższą jakość dźwięku możliwość odtwarzania między innymi plików DSD  oraz większą funkcjonalność. Orientowałem się wstępnie w temacie i moją uwagę przykuł model Onkyo NS-6170. Czy w moim setupie będzie dobrym rozwiązaniem czy może iść w innym kierunku ? 

Zestaw: 

Rotel RB03 + RC03 ( docelowo zmiana preampa na RC 1070 ) 

Źródlo wspomniany DacMagic 100 

Paczki MA Silver 10

Pomieszczenie 8x5 m +-

 

Serdecznie dziękuję z góry za wszelkie info...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Żal było nie skorzystać z promocji w euro rtv agd i wziąłem MR-780, pewnie za jakiś czas skuszę się na wymianę lamp. Gra pod MA Bronze 6.

Nie ukrywam, że jednym z najważniejszych kryteriów przy doborze streamera jest dla mnie właśnie soft. Dodatkowo chłopaki na konkurencyjnym forum piszą, że wymiana zasilania na liniowe powoduje spory wzrost jakości dźwięku. Niestety pociąga to za sobą również dodatkowe koszty i powoduje, że kwota robi się dwukrotnie wyższa niż w przypadku Yamahy. Ale jeśli nawet bez tego dźwięk Bluesounda jest konkurencyjny, a jest spora różnica w sofcie, to mocny argument za Bluesoundem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...