Skocz do zawartości

Wybór kina domowego do zabudowy


Radkon1981

Recommended Posts

Witam, wszystkich bardzo proszę o pomoc w postaci doboru odpowiedniego sprzętu do nagłośnienia nowego salonu. Jestem totalnym laikiem w tego rodzaju sprzęcie i proszę o poradę.
Chciałbym zakupic sprzęt do 2500zł tak aby miec kino 5.1 z aplitunerem z wejsciem optycznym i dobrą mocą. Do tego pod zabudowe głośniczki, które da się schować w suficie karton-gips.
Co można stworzyć w tak niewielkim budrzecie? Widziałem fajne aplitunery u chinczyków za 1400zł dadzą rade?
O ile umiem sobie poczytać o eletronice to na temat głośnikó wogóle się nie znam i nie wiem jak dobrać dobre.
Pozdrawiam serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Głośniki sufitowe nie zapewnią niestety takiego brzmienia jak tradycyjne kolumny podłogowe czy podstawkowe. Zrobisz efekt sklepu typu H&M i sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy brzmienie Ci się podobało. W kwocie 2500zł niestety nie złożymy zestawu 5.1. Nieco ponad zakładany budżet mamy zestaw Yamaha HTR-4072 + Quadral Quintas 6500 LE, który zagra o niebo lepiej niż głośniki sufitowe. 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE

No tu koledzy mają rację.

Jeśli chcesz kolumny chować w suficie to nie będzie to kino tylko sklep.

Jeśli chcesz chować do ścian to już ok. Bedzie grało słabo w tym budżecie ale będzie to namiastka kina.

Amplituner u chinczyka za 1400 zł?

W tej cenie kupisz normalny amplituner  anie jakiś wybryk.

Yamah 485 czy tez 4072 + Tannoy TFX czy Canton Movie.

Zapraszam po wyceny i po porady.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...