Skocz do zawartości

Co zamiast Dali Grand Diva ?


mkk

Recommended Posts

Siedzę sobie w domu na ho , do tego z powodu kontuzji aktywność fizyczna mocno ograniczona. I wymyśliłem że może sobie kolumny zmienię :)

Co potrzeba : 

Podłogówki do 25m w budżecie +/- 4 tys. Zdecydowani używane, mogą się łapać nawet do kategorii wyntydż. Spektrum muzyczne bardzo szerokie , w zasadzie wszystko z wyjątkiem poważnej i disco polo.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem jedwabiu na górze , żadnych metalowych/diamentowych czy innych tego typu proszę nie proponować. Wstęga jak najbardziej pożądana . Na basie 20cm :) , no 20cm + . Czyli ma grać przyjemnie , niekoniecznie super krystalicznie na górze. Mile widziana obudowa zamknięta. Bardzo mile widziana skuteczność w okolicach 85db lub nawet mniej. Tym, że kolumny mają ponadprzeciętne wymagania co do dostarczonego prądu, proszę się nie przejmować.

Znając Infinity , od razu przyszły mi na myśl Renaissance 80 albo Kappy 7. Z tym że dostać je gdzieś na południu Polski to cud, chyba że @zukzukzuk pomoże . Może KEFy Reference , @audiowit , co Ty na to ? :)

Temat nie jest super pilny , jak się coś trafi to się kupi , więc doradzajcie proszę i podrzucajcie oferty z olx czy innego allegro. No chyba że branża wyskoczy z czymś nowym ,ale przy moich wymaganiach byłbym bardzo zdziwiony :)

 

M

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...