Skocz do zawartości

Marshall Major III BT w pracy


Recommended Posts

Cześć,

obecnie w pracy używam słuchawek ISK HD9999 + AudioQuest DragonFly Black- do muzyki przy pracy, dobrze wygłuszają, łatwiej się skupić + słuchawki "robocze" z mikrofonem do rozmów przez komunikatory firmowe. Dwie pary na kablu, bałagan na biurku, przełączanie między jednymi i drugimi trochę męczy. Chciałbym kupić słuchawki nauszne z Bluetooth i mikrofonem. Znajomy polecał Marshall Major III BT. I tu moje pytanie: czy ktoś może coś powiedzieć o różnicach w jakości dźwięku pomiędzy ISK HD9999 (z AudioQuest DragonFly Black) i Marshall Major III BT? Czy jest duża różnica na korzyść jednej z tych par? Czy może to słuchawki podobnej klasy? Marshalle kuszą wygodą, ale nie chciałbym zyskać tego kosztem pogorszenia jakości dźwięku. Ewentualnie może jakieś inne sugestie takich słuchawek w cenie ok. 400 zł?

Z góry dziękuję za porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshalle trzeba lubić i sam musiał byś ich posłuchać. Jedni je uwielbiają a inni na nie klną. Marshalle graja jak Marshalle i już. Słuchawki bluetooth podłączone do komputera będą albo stereo bez mikrofonu lub z mikrofonem w trybie niskiej jakości mono w słuchawkach.  Dlatego musiał byś się chyba zdecydować albo na gamingowe słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem z transmisją innego typu niż bluetooth lub słuchawki przewodowe z mikrofonem. Inne wyjście to kupić mikrofon do słuchawek przewodowych które masz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2020 o 12:50, MobyDick napisał:

Słuchawki bluetooth podłączone do komputera będą albo stereo bez mikrofonu lub z mikrofonem w trybie niskiej jakości mono w słuchawkach. 

Co to znaczy? Że te Marshalle podłączone do komputera przez bluetooth będą grały w słabej jakości stereo bo mają mikrofon? Czy w czasie słuchania muzyki to będzie stereo a w czasie używania mikrofonu (w czasie rozmów) słabe mono?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzięki za pomoc, ostatecznie kupiłem SENNHEISER HD 350 BT. Jak dla mnie brzmią trochę przyjemniej (pod mój gust), niż Marshall Major III BT. Są wygodniejsze (lepsze do pracy, gdy dłużej ma się słuchawki na uszach). Na kompie pojawiają się jako osobne urządzenia: stereo i zestaw słuchawkowy, przełączanie pomiędzy nimi bezproblemowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...