Skocz do zawartości

Wybór suba


Marcin Karpiński

Recommended Posts

  • 2 months later...

@Marcin Karpiński: dzięki za opinię

@S4Home tak, jak najbardziej mam tego świadomość. Ale doszedłem do wniosku, że mogę znacznie zwiększyć budżet na suba (bo sprzęt Audio się pewnie kupuje na wiele lat), przesuwając na niego również budżet zaplanowany na Atmosa, a sufitowymi zajmę się za jakiś czas (zwłaszcza, że z ich montażem pewnie będę miał trochę zabawy). Przy 25 metrach zadowolić się Aurorą 30A? Czy brać HT1205 (3000-3500)?

Edytowano przez Radoslaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Napisałem w Twoim wątku.

HT 1205 jest znacznie lepszy. Ale droższy, Jesli będziesz go używał nie tylko w kinie to warto.

Dnia 16.11.2020 o 09:40, Radoslaw napisał:

@Marcin Karpiński: dzięki za opinię

@S4Home tak, jak najbardziej mam tego świadomość. Ale doszedłem do wniosku, że mogę znacznie zwiększyć budżet na suba (bo sprzęt Audio się pewnie kupuje na wiele lat), przesuwając na niego również budżet zaplanowany na Atmosa, a sufitowymi zajmę się za jakiś czas (zwłaszcza, że z ich montażem pewnie będę miał trochę zabawy). Przy 25 metrach zadowolić się Aurorą 30A? Czy brać HT1205 (3000-3500)?

Też ci polecam sprawdzić 1205. Mamy go więc możecie go wypożyczyć.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Bardzo fajny wątek. 
Aktualnie zastanawiam się właśnie nad REL 1205 oraz SVS 2000. 

Na początku miał być svs ale pojawił się problem - w fajnej cenie ponizej 3000zl jest tylko w tej paskudnej okleinie - po prostu nie przejdzie. Zarówno piano black czy white są dużo droższe... I wtedy szuakajc alternatywy polecono mi REL1205. 

Jestem przekonany że każdy z nich spełni swoje zadanie u mnie jednak ta estetyka.. Może ktoś z Was wie czy gdzieś można dostać SVSa w kolorze innym niż PRL-black ponizej 3000? 

REL dużo ładniejszy nie jest (ile można umieścić napisów REL na urządzeniu, liczyliście?) ale j tak wypada lepiej niż ten podstawowy svs..

Dali 12 podobno pomimo podobnej ceny jednak troszkę gorszy no i przede wszystkim wolniejszy. A dali 14 to już nie ta polka cenowa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w komplecie są jeszcze gumowe do wymiany i nie mają napisów. Także kilka napisów można się pozbyć. Nawet trzeba jeśli stoi na parkiecie, bo te z napisami są drewniane i sub sobie tańczy po podłodze :D

U mnie na 20m, sub HT1205 robi świetną robotę w kinie i muzyce, czuć bass kiedy trzeba, można powiedzieć że potrafi przesunąć kanapę 😜 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomijając już ten design (kwestia gustu): co zagra szybciej, bardziej w punkt i dokładniej (nie zależy mi na przesuwaniu ścian): REL1205 czy SVS 2000 (nie PRO). Zakładając, że można je mieć za podobne pieniądze. 

Do tego porównania przydałby się pewnie też REL i7 ale tutaj już jest przeskok cenowy. A i5 jednak wyraźniej mniejszy, słabszy. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...