Skocz do zawartości

Yamaha RX A750 plus Altus 140.


Krisdriwer

Recommended Posts

Środki powoli się skrobią i myślę ż w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni zrealizuję zakup. To jeśli można poprosić to wyślij wycenę Aurory na ronin.sam27@wp.pl W grę wchodzi tylko wysyłka ponieważ dzieli nas 630 km. Dolicz proszę jakiś kabelek do podłączenia tego z ampli. Myślę że dwa metry w zupełności wystarczy. Myślę że jakaś Melodika będzie dobrym kompromisem cenowym. Chyba że masz inną propozycję to chętnie się dowiem. Masz większe doświadczenie. Dostanę dziś na parę dni Yamahę NS SW100 więc zobaczę jak to w ogóle gra z jakimkolwiek subem. Myślałem też mocno jednak nad Yamahą NS SW300. Ma taki ciekawy pstryczek na kino i muzykę. Ciekawi mnie czy to tylko bajer czy faktycznie coś daje. No i nie ukrywam że strasznie mi się podoba wykonanie. Chciałem udać się do trójmiasta w celu obejrzenia na żywo i odsłuchu tego co mi może pasować ale niestety jest tylko możliwość zobaczyć i posłuchać Aurorę bez żadnego porównania do tego co by mnie jeszcze interesowało. Dzięki za odpowiedź. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No właśnie. Ta Yamaha NS SW100 którą mam pożyczoną szału nie robi. Właściwie to gdy odpaliłem radio internetowe wysokiej jakości z typowo muzyką techno ale przyjemną dla ucha to moje Altusy basem zjadły tego suba. Tak jak by go wcale nie było. Jako że dziś skończyłem remont w domu to jutro będę miał czas się pobawić. Przede wszystkim muszę skalibrować zestaw przez ypao bo po remoncie zmieniło się trochę ustawienie kolumn. Odpalę jakiś film i muzykę. Zobaczę jak to się będzie zachowywać. Ale na cuda nie liczę. Po tym pierwszym odsłuchu zastanawiam się czy mi w ogóle potrzebny subwoofer. Muszę gdzieś posłuchać jak brzmi coś innego. Męczy mnie ta Yamaha NS SW 300. To praktycznie jedna linia ale jakby całkiem co innego. To nie jest tylko różnica mocy. Tylko nie ma gdzie. Najbliżej w Sopocie jest salon ale akurat nie mają na sklepie. Na wycenę czekam. Dziękuję za zainteresowanie i poświęcony czas.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...