Skocz do zawartości

Czy są jakieś komisy z używanym audio w okolicy Warszawy?


ChudyArek

Recommended Posts

Dnia 24.08.2020 o 15:12, ChudyArek napisał:

Witam. Szukam komisów z używanym sprzętem audio, chodzi mi o kolumny stereo + wzmacniacz w okolicy warszawy (+/- 50km od Warszawy), najlepiej z dużym wyborem i miejscem do odsłuchu. 

 

Z góry przepraszam jeżeli założyłem temat w złym dziale. 

 

Pozdrawiam

W Warszawie przy pl. Konstytucji jest ale głównie sprzęt vintage

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/tannoy-mercury-f1-custom-apple-u-k-kolumny-9511163365 

OLX i nie tylko okolice Włocławka 

 

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-sony-ta-f-190-stereo-ladny-2x75w-4-ohm-sprawdz-inne-aukcje-CID99-IDD3MgT.html 

Warszawa Żoliborz OLX 

Obaj handlarze

Dzwoń i rozmawiaj 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w okolicy Konstantynowa (woj. Lubelskie), mam budżet do 1200-1300zł na kolumny + wzmak, chciałbym większość budżetu przeznaczyć na kolumny. Pumpurek ma właśnie dużo sprzętu, ale nie chcę zamawiać w ciemno i odsyłać jak coś będzie nie tak, wolę podjechać i posłuchać, ale niestety nie mam takiej możliwości żeby tak daleko pojechać. Przeglądam ostatnio olx i allegro i całkiem sporo przewija się kolumn 500-1000zł, tylko niestety nie wiem jak to gra... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz nie zawiera żadnego DAC-a bo to prawdziwy wzmacniacz cyfrowy. Dźwięk uzyskuje postać analogową za filtrem rekonstrukcyjnym na głośnikach kolumn. Ma końcówki mocy Texas Instruments. W najmniejszym stopniu nie jest wzmacniaczem słuchawkowym, bo nie da się do niego podłączyć słuchawek. Ma jedno wejście analogowe w postaci gniazda jack i to może jakoś mylić. Sygnał z tego wejścia trafia do przetwornika AD. Rozmiarami przypomina raczej DAC-a i jest właściwie DAC/Amp-em głośnikowym. Brzmienie dość neutralne z tendencją do lekkiego ocieplenia. Połączenie dobrej dynamiki z niezłą szczegółowością. Wskazany do użycia z dobrymi niezbyt dużymi kolumnami. Do słuchania w warunkach domowych muzyki. Nie jest sprzętem typowo imprezowym do grania z maksymalną głośnością ciągle. Dlatego że ma bardzo niskie zniekształcenia przy poziomach głośności normalnego odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...