Skocz do zawartości

Czy są jakieś komisy z używanym audio w okolicy Warszawy?


ChudyArek

Recommended Posts

Zardzewiałe wkręty zawsze można wymienić. Jednak sam fakt że pordzewiały może świadczyć o tym że były trzymane w miejscu o dużej wilgotności i to już może być problem jeśli z tego powodu ulega rozkładowi obudowa. Takie wkręty są zwykle zabezpieczone przed korozją i może być ona skutkiem uszkodzenia tej powłoki przez częste odkręcanie kiepskimi narzędziami. Zaciski głośnikowe mogą ulec uszkodzeniu przy niewłaściwym ich używaniu. Zawsze można je wymienić na nowe. Zły stan kolumn może świadczyć o tym że były one nie szanowane i są teraz w kiepskim stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie bawic z odsylaniem kolumn jak cos bedzie nie tak. Nie dosc ze kuriera bede musial znalezc to bedzie trzeba z 50zl oddac za niego bo podlogowki sa duze i ciezkie. W Warszawie jest sporo kolumn, na pewno bym cos dobral. Sa dwa komisy w jednym jest duzo podstawkowych, a w drugim wszystkiego po troche. No i w mojej okolicy sa Phonar Laser 200 i Arcus ts 450. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-paradigm-monitor-7v3-CID99-IDDNZOk.html#698fa54b2a A z tego ogłoszenia wyglądają na dobre? Zadbane? Mam jakieś 130km do nich, jakby nie podpasowały to pojechałbym do Lublina odsłuchać Magnaty 505, może magnaty by podpasowały. Co o nich sądzicie? Warto sobie zawracać głowę tymi paradigmami albo quantumami? Ponoć od paradigm jeszcze fajniejsze pod względem średnicy i wysokich będą Melodiki BL40, ale te są trochę droższe niestety.

Tutaj te quantumy: https://www.olx.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-magnat-quantym-505-CID99-IDGand5.html#6a8dd8a016 Niestety nie mają osłonek przeciwpyłowych na wysokotonowych, nie wiem czym to jest spowodowane, może są gdzieś do kupienia to bym zamontował te osłonki.  

Edytowano przez ChudyArek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...