Skocz do zawartości

Zestaw głośników ok 5 tys


DominikZ

Recommended Posts

Cześć

Planuje zakup zestawu do kina domowego. 

Interesuje mnie amplituner denon x2600 - ew jestem ciekawe waszych propozycji w budżecie max 3tys

 

Załączam plan narysowany w paincie, nie oddaje może dobrze proporcji. Salon jest otwarty z aneksem i korytarzem do innych pokoi, łącznie ma około 60m2, część z tv ma około 18 m2

Sprzęt ma służyć do muzyki i filmów miej więcej po połowie z lekka przewaga filmów.

Ze względu na zróżnicowane gusta muzyczne w domu sprzęt raczej musi być uniwersalny (od jakiś lekkich popowych piosenek przez hip hop, elektronikę po rock)

Zastanawiałem się nad Dali Spector 6 https://www.ceneo.pl/49708950 +  subwoofer konsekwentnie Dali sub e12f chociaż jego cena trochę przygniata.

 

Jak się wg was taki zestaw spisze, co polecacie innego?

plan.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
W kinie domowym Dali spektor 6 sprawdzą się dobrze ale w podobnej cenie masz takie kolumny jak Heco Aurora 700 czy Pylon Audio Sapphire 25, które zagrają po prostu lepiej. Subwoofer Dali E12f to bardzo dobry wybór ale możesz także spojrzeć na Klipsch R112SW, który w kinie domowym czuje się jak ryba w wodzie. Denon 2600x to dobry amplituner o muzykalniejszym charakterze brzmienia. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie umówienia odsłuchu lub wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

Do Denona nie dobieraj ani Dali Spektor Ani Dali Oberon czy Zensor. Te zestawienia grają słabo.

Zdecydowanie lepiej Heco Aurora 700 jeśli interesuje Cie ciepłe brzmienie lub Monitor Audio Bronze 6 / Magnat Signature 505 jeśli wolisz jaśniejsze, dokładniejsze granie.

Co do amplitunera to warto jeszcze popatrzeć nad Yamahe 685 albo nowa RX-V6A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...