Skocz do zawartości

MiniWieża i Car Audio


Cetner

Recommended Posts

Witam wpadłem na pewien pomysł, ale nie wiedziałem czy wypali więc napisze do "profesjonalistów".

Myśle nad zakupem mini Wieży do 200zł ( mam małe fundusze ). Główne funkcje jakie powinna mieć mini wieża to USB, odtwarzać MP3 oraz gdyby jeszcze mogła być to "ścienna". Co do drugiego pomysłu to wygląda on tak, że do tej mini Wieży do kupiłbym głosniki do Auta i podłączył do wieży. Te głośniki dałbym w takie kwadratowe "bloczki". Moje pytanie brzmi: Czy mój pomysł wypali ? Czy jest możliwe podłączenie Car Audio do MiniWieży ?

Z góry dziękuje oraz Pozdrawiam CeTnEr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Jak podłączysz głosniki do Auta, to z kolumenek tej mikro wieży możesz zrobić doniczki.



Czyli niemożliwy jest mój pomysł ? :/


Pomysł oczywiście możliwy, jeśli tylko kabelek dokupisz (jak napisał gatto icon_wink.gif ), tylko po co sie męczyć zamiast kupić wieżyczke z kolumienkami za 200 + cena głośniczków caraudio+ cena kabelków. Gorzej to grać nie będzie, a może i lepiej nawet, a pracy znacznie mniej icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens jest taki, że można za 200zł. kupić używaną więżę bez kolumn (załóżmy że są zepsute - spadły z półki). Więc była by to już nie mikro-więża, lecz wieża średniej klasy. Tylko nie jest łątwo znaleźć używaną wieżę z MP3. Głośniki do auta za kolejne 100 - 200 zł. mogą być znacznie większe i mocniejsze niż w mikrowieżach za 400 zl. Więc może wyjdzie taniej niż za kompletną używaną wieżę z głośnikami o takich wymiarach i mocy. Jest jeden tylko problem - same głośniki grają inaczej niż kolumny z takimi samymi głośnikami. Będzie mało basu i stereofonia się pogorszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...