Skocz do zawartości

Kino domowe do salonu 20m2 używane


Andrzej Kaminski

Recommended Posts

Mamy dobre kawy i dobry ekspres :) akurat dobra kawa to bardzo ważna sprawa. Film to tylko od czasu do czasu. Tak zastanawiam się teraz bo może za mało opisałem sytuację jak oglądam tv. Głównie należąco oraz czasem przy stole. Nie siedzę na kanapie jak oglądam film. Leżę przodem do telewizora więc i głośniki mam na wprost wówczas. Bynajmniej z przodu. Czy nadal kino nie ma wówczas sensu? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak siedzisz przy stoliku kawowym przez 2 godziny ogladania filmu to jestem ZA!

Ale jak lezysz pod stolikiem to nie.

Na łóżku też nie.

Na stoliku, no to może już prędzej.

Oczywiscie się nabijam ale o co chodzi. O ustawienie!

Musisz mieć w miarę równą odegłośc do kolumn! I oglądać na wprost ekranu a nie z boku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wracam do tematu, wiem  że późno, ale lepiej późno niż wcale.

Więc mianowicie trochę się zmieniło i przedstawiam nowy plan.

Nie będzie telewizora w salonie - bo i tak za dużo tam nie oglądamy , ale przeniesiemy się więc do sypialni.

Załączam plan jak to wygląda teraz.

Myślałem nad takim zestawem + jakiś nie duży ultra mały amplituner :)

https://allegro.pl/oferta/teufel-ultima-20-surround-5-1-kino-domowe-czarne-9517739047?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=NzMyM2EzNjctNDMyOS00YWJkLWJmMzEtZTdmNTk5ZTUzZjYzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e849c306-2929-48c7-bd71-4675a6aa260c

Nie za bardzo mogę łóżko do przodu wstawić i dlatego nie wiem czy jest sens zainwestować w 5.1 czy po prostu lepiej w 2.1 ?

Z góry dziękuje za krytykę :)

i z góry zapytam czemu to jest takie drogie? https://www.ceneo.pl/54836001# ? Faktycznie taka jakość czy o co chodzi? 

pokoj.png

Edytowano przez Andrzej Kaminski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...