Skocz do zawartości

stereo do 2000 zł (kolumny, cd, wzmak) do 2000-3000 zł


emdoka

Recommended Posts

cześć!

chciałbym was prosić o pomoc w skompletowaniu zestawu stereo, który zagra w salonie łączonym z kuchnią - powierzchnia to 25 m2, ale miejsce na odsłuch to jakaś 1/4 tego (kanapa, szafka na tv). starałem się stworzyć trójkąt równoboczny 2x2x2 m.

w 90% słucham rapu i jazzu. lubię granie mocne, dynamiczne, z solidną podstawą basową, czytelnymi wokalami i nie kłującą górą (ale żeby było ją słuchać). mam sporo płyt CD i winyli (mam swój gramofon). dotychczas słuchałem na słuchawkach (ATH M50x), czas na kolumny.

poradzicie co wybrać? chodzi o cd, wzmak i kolumny, z budżetem 2000-3000 zł. raczej używki (albo część?), bo budżet bez szału. 

czego szukać?

Edytowano przez emdoka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Rotela, bym odpuścił raz, że staroć, dwa cena 2x wyższa niż powinien kosztować. 300 - 400 zł Max za serie Ra-8xx.

Z CD możesz sprawdzić Marantz 67 SE. Do 400-450 zł powinno coś się znaleźć w ładnym stanie i oryginalnym pilotem. Model dosyć leciwy, ale Lasery dostępne i tanie. Ten model za tę cenę, gra na przyzwoitym poziomie. Wg mnie. 😁

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tanich kolumnach jak Heco Victa 702, Magnat Supreme 1002 albo Koda EX-569F?

przejrzałem sobie różne sklepy i w 3500 zł zamknąłbym się z:

- magnat supreme 1002
- pioneer a-40ae
- pioneer pd-10ae

mógłbym naciągnąć budżet do tych 3500 zł jeśli wszystko byłoby nowe.

Edytowano przez emdoka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emdoka napisał:

cześć!

chciałbym was prosić o pomoc w skompletowaniu zestawu stereo, który zagra w salonie łączonym z kuchnią - powierzchnia to 25 m2, ale miejsce na odsłuch to jakaś 1/4 tego (kanapa, szafka na tv). starałem się stworzyć trójkąt równoboczny 2x2x2 m.

w 90% słucham rapu i jazzu. lubię granie mocne, dynamiczne, z solidną podstawą basową, czytelnymi wokalami i nie kłującą górą (ale żeby było ją słuchać). mam sporo płyt CD i winyli (mam swój gramofon). dotychczas słuchałem na słuchawkach (ATH M50x), czas na kolumny.

poradzicie co wybrać? chodzi o cd, wzmak i kolumny, z budżetem 2000-3000 zł. raczej używki (albo część?), bo budżet bez szału. 

czego szukać?

Cześć,

warto rozważyć nowe kolumny np polskie konstrukcje od Pylona w połączeniu z jakąś starą japońską używaną elektroniką. Wydaje mi się, że to jest najlepszy sposób na osiągnięcie satysfakcjonującego grania w małym budżecie.

Pozdrawiam

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...