Skocz do zawartości

Sprzęt stereo do 1,500-2000


Fraggy92

Recommended Posts

Witam wszystkich. Noszę się z zamiarem kupna sprzętu już jakiś czas, ale natłok informacji i ile tego wszystkiego jest delikatnie mnie przytłacza. Nie chciałbym inwestować w coś co będzie po prostu kiepskie. Zdaje sobie sprawę, że mój budżet nie jest ogromny, ale dopiero zaczynam przygodę i na większe przyjemności na pewno będzie czas. 

Głównie słucham elektroniki, od dnb, house, techno, ale w moim repertuarze znajduje się też post rock, indie, soul, czy electro soul funk. Głośność nie jest dla mnie sprawa pierwszorzędna, zdecydowanie wolałbym słyszeć te wszystkie detale, które mają miejsce w nagraniach. 

Koniecznie napisz, jaką kwotą dysponujesz.
Maksymalnie 2000

Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy.
Domyślam się, że używany sprzęt zagrałby o wiele lepiej niż nowy w tej cenie, ale jestem otwarty na propozycje. Jeśli znajdzie się coś na raty to jestem w stanie podnieść to do 3000.

Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący.
Nie posiadam obecnie żadnego sprzętu audio. 

Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju (rysunki mile widziane).
Pokój 23m2, + barek na kuchnie 

1. Zdjęcie: W tym miejscu chciałbym by stały głośniki. Odległość od kanapy jakieś 4m,choć docelowo podejrzewam i tak siadałbym w bliższej odległości od głośników. 

Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw.
Chciałbym kupić sprzęt, który starczy mi na lata

Powiedz, jakich funkcji oczekujesz od sprzętu, pod co będzie podłączony.

Chciałbym puszczać muzykę przez chromecast, generalnie Bluetooth z telefonu czy laptopa. Może w przyszłości gramofon. 

Lokalizacja 

Gdańsk

IMG_20200901_165038.jpg

IMG_20200901_165043.jpg

Edytowano przez Fraggy92
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jeśli sprzęt miałby stanąć po prawej stronie od wejścia to rozwiązaniem może być Topping MX3 w połączeniu z Pylon Audio Pearl 25. Uzyskasz dynamiczne brzmienie z dużym napowietrzeniem. Jeśli chciałbyś uzyskać więcej basu to polecam zestawienie Toppinga mx3 z Pylon Audio Sapphire 25. Taki zestaw możesz wziąć na raty 0%. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...