Skocz do zawartości

Jakie kable do 1100zl


kabanos505

Recommended Posts

No a co chcesz zmienić?

Bo akurat deczko zamulające Melodika do takiego połączenia pasują.

Masz jasnego Onkyo jasny DAc i jasne kolumny.

Moim zdaniem jest ok. Chyba że chcesz przejść na wyższy poziom to Van Den Hull czy Olehlbach: https://www.oehlbach.com/en/audio-equip/cable/loudspeaker/twin-mix-one-b?number=D1C10717

Z QED, czy Chord byłbym ostrożny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej w tym wypadku zamiast wydawać kasę na przewody pomyśleć o lepszym przetworniku C/A ? Myślę, że ugrasz tu dużo więcej.

Natomiast jeśli chcesz już zmienić przewody to bardzo dobrze sprawdzi się tu Tellurium Q Blue Speaker. Kosztuje w granicach 90 zł za metr. Można go kupić od razu z wtykami, rewelacyjna cena za konfekcję ( 56 zł ).

Pozdrawiam,

Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam Klipsch tylko model RP8000F i polecam zdecydowanie bi-wiring, na dół Van Den Hul Clearwater a na górę Audioquest Type 8. Type 8 trudno dostać mają je jeszcze niektóre salony Top Hi Fi, w Wawie na Naruszewicza je mieli. Jak nie uda Ci się ich dostać to polecam Kimber 8RP. Taki zestaw zapewni Ci zrównoważone brzmienie, Clearwater dobrze skontroluje bas a Audioquest lub Kimber ocieplą górę pasma, poza tym bi-wiring wypycha do przodu średnie tony co w tych kolumnach jest wskazane. Na bas możesz wziąć pod uwagę także Qed Silver Anniversary też się dobrze wkomponują, wiem bo sprawdzałem. A tak na marginesie to zupełnie nie rozumiem łączenia Onkyo z Klipsch, dla mnie to gryzące się elementy ale to tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cześć

Przewody głośnikowe mogą w realny sposób wpłynąć na Twój system. Jeżeli bas Ci ucieka i masz poczucie braku jego kontroli i drive-u, to polecamy Ci przetestować z naszej oferty Audioquest, model Rocket 33: https://www.tophifi.pl/przewody/przewody-glosnikowe/rocket-33.html

-Ponadto uspokoi Ci górę, nawet lekko ją przyciemni i zaokrągli oraz lekko wypcha środek. Zapraszamy Cię do wypożyczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Fafniak napisał:

Uhm. Moje nie jest całkowicie puste ale obserwacje się zgadzają

No u mnie właśnie nie. Podbicia basów sa w innych miejscach.

10 godzin temu, Draconian napisał:

A tak na marginesie to zupełnie nie rozumiem łączenia Onkyo z Klipsch, dla mnie to gryzące się elementy ale to tylko moja opinia.

Nie tylko Twoja opinia. A do czego masz podłączone RP 8000?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...