Skocz do zawartości

Aurora 700 i wzmacniacz na parę miesięcy.


Atlas1304

Recommended Posts

Cześć Panowie.Na kilka miesięcy poszukuję jakiegoś taniego tak do 1000zł wzmacniacza do aurorek 700.Potem wyjaśni się sprawa z miejscem na sprzęt i będę szukał coś na lata.Póki co to muszę się sztywno trzymać budżetu.O ile do 2k To bym szukał as701 bo miałem okazję słyszeć i było ok to 1k Nie wiem. Dźwiękowo to dobrze jak by się zbliżyć choć trochę do as701 to by było super.Na razie muszę coś kupić w podanej kwocie bo kolumny stoją i nie ma z nich pożytku.Czego szukać?z nowych rzeczy to chyba szkoda kasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topping mx3 nawet branża z forum poleca, osobiście go nie słyszałem 

SMSL Q5 PRO z mocniejszym zasilaczem osiąga 50W 4ohm na kanał!! Owszem posiadam tutaj też jest mój skromny opis 

Canton M80 DC takie napędza bez problemu opis w linku

https://forum.audio.com.pl/topic/75056-smsl-q5-pro-maluch-z-dużym-dźwiękiem-wszystko-o/

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL-a nie mają napewno 

Topping-a ma S4HOME pisz do niego! 

Uwierz mi że te moje ELACI SMSL targa aż miło 😉 

 Na forum ktoś pisał że ma podpięte pod SMSL KEF Q350 i jest bardzo zadowolony!

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to sprawdzić osobiście😄Ale?dobra zobaczymy jeszcze co branża myśli na ten temat i czy w ogóle wypożyczają te zabaweczki.A jeżeli te urządzenia nie to czego jeszcze można by poszukać?Może Pioneer a30?później bym go postawił w sypialni do chrome cast i radia internetowego. 😀Oczywiście jeżeli by pasował dźwiękowo ten A30 to wziął bym nowy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam SMSL Q5 PRO  CHROMECAST AUDIO+SPOTIFY podstawowa opcja jest za FREE chcesz więcej trzeba płacić + pliki FLAC 

Poczytaj z linku co inni piszą o nim

Chyba jeszcze nikt nie porównywał SMSL i TOPPING

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...