Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, jestem na etapie poszukiwań słuchawek między innymi do biegania oraz użytku codziennego.  Poszukuję do 500 zł

1. Marshall Major lll - (kolega ma i jest z nich zadowolony)

2. Sennheiser HD 4.40BT - (są duże, ale ponoć lepiej brzmią niż majory)

Ktoś ma jakieś rozeznanie, jest coś w stanie polecić ?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To fakt że douszne będą najlepsze według mnie. Sam używam JBL Endurance SPRINT i jestem z nich zadowolony. Szukałem czegoś taniego i czegoś co trzyma się bardzo dobrze w uchu. Nawet przy saltach nie wypadają. Dla mnie minusem choć dla niektórych plusem jest brak przycisków, a dotykowy przycisk w jednej ze słuchawek. Po prostu ja nienawidzę wszystkiego co jest dotykowe. Jeżeli chodzi o granie to w zupełności mi wystarczają, ponieważ nie skupiam się mocno na muzyce podczas biegania. Używałem ich z telefonem Samsung XCover 3, ale jak wrócę pełni do zdrowia może je przetestuję z Samsungiem s10. Jeżeli chodzi trzymanie baterii to nigdy nie brakło mi prądu w nich nawet przy dłuższych kilkugodzinnych trasach rowerowych, ale zawsze ładowałem je po wypadzie lub przed następnym zaplanowanym wyjściem. Moby ma rację, uszy będą Ci się pociły w normalnych słuchawkach, a przy zwykłych ćwiczeniach jak skłony, czy szybki sprint słuchawki mogą się nie trzymać dostatecznie głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Ostatnio mi właśnie były potrzebne jakieś słuchawki do biegania i postawiłem na słuchawki z Bluetoothem. Kupiłem ze strony (***) 
Tannoy Life Buds i jestem zadowolony. Podczas treningu i biegania nie wypadają, dźwięk jest bardzo dobry. Zakup dla mnie idealny. :D

Edytowano przez RoRo
Usunięto link do strony sklepu - reklama
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...