Skocz do zawartości

Kino domowe (głośniki do otwartego salonu)


Artur B

Recommended Posts

słuchałem tylko jednych kolumn, wszędzie indziej kazali się umówić na odsłuch, a wtedy co robiłem tourne po salonach, to był spontaniczny wyjazd z dnia na dzień i też dopiero zbierałem propozycje. Więc do kolejnego wyjazdu i umawiania się wolałbym zawęzić krąg do tego co najlepsze pod względem jakości, adekwatności do ceny, opinii innych obiektywnych osób, które posiadają któreś kolumny, sprzęt; miały styczność lub posiadają cenne wskazówki na temat poszczególnych produktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym , lub prawie każdym zestawie coś jest nie tak.

Pewnie poza 1. Ale tu cena jest zapewne najwyższa. Neat to super kolumny. Juz ich nie ma w Polsce ale na prawde zacna mała produkcja. Tylko one średnio do kina. Trzeba je dobrze napędzić stac pewnie zewnętrzny wzmak

W opcji 2 mizerny amplituner

W opcji 7 nie łączy sie Yamahy z bowersami. Dzwiek jest po prostu za jasny. I tak dalej.

Opcja emit z Arcam 10 jest ok. I w 5 zmienić suba na REL HT 1205 bo do kina jest jednak lepszy i dołozyć fajny amplituner i tez jest dobra opcja. Ale moim zdaniem no musisz odsluchać na razie to luźne propozycje. Jakich może dojśc kolejnych kilka. Nie o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S4Home napisał:

Pewnie poza 1. Ale tu cena jest zapewne najwyższa. Neat to super kolumny. Juz ich nie ma w Polsce ale na prawde zacna mała produkcja. Tylko one średnio do kina. Trzeba je dobrze napędzić stac pewnie zewnętrzny wzmak

a Arcam jest wstanie napędzić Neaty? (żeby zastapić ampli + końcówke mocy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając np. zestaw neat + arcam + rel (na wybór i odsłuchy mam czas do końca roku) jakie tyły sufitowe? Monitor Audio CT380 FX / Monitor Audio PRO80 / Dynaudio S4-C80 / Dali Phantom E-60 S lub inny? Pytam, bo na dniach będę miał robione sufity podwieszane i muszę się określić. Czy głośniki o gł. 10cm odstają jakoś od tych o gł. 16cm (bo robi się różnica w obniżeniu sufitu i nie wiem czy warto obniżać aż na tyle?). A druga sprawa, jakie przewody głośnikowe puścić do tych sufitowych głośników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...