Skocz do zawartości

Amplituner do zestawu


GrzesiekP

Recommended Posts

Witam

Zestaw 5.1. Wybór padł na Heco Aurora w kolorze białym. Salon 32m z otwartą kuchnią (+ dodatkowe 10m), odległość kanapy od kolumn jakieś 2,5- 3m. Proszę o sugestie czy do tego metrażu fronty 700 wystarczą czy raczej dopłacić do 1000 (nie mam możliwości odsłuchu w domu)? No i jak w temacie amplituner.... Moje typy to YAMAHA RX-V685, Pioneer VSX-LX304 i Marantz SR5015. Do tej pory dźwięku słuchałem z głośnika TV, więc nie ma żadnych preferencji. Oprócz filmów lubię posłuchać muzyki, więc chciałbym aby również ładnie to grało. Muzyka różnorodna od Sylwii Grzeszczak (dzieci), po Deep Purple, Pink Floyd, Guns n Roses, Nirvane a nawet King Diamond i Dimmu Borgir......

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ zarówno Aurora 700 jak i Aurora 1000 w takim metrażu się sprawdzą. Jeśli lubisz mocniejszą podstawę basową i lubisz słuchać muzyki na niższych poziomach głośności to polecam kupić większy model, który zagra pełniejszym dźwiękiem. Jeśli chodzi o amplituner to stawiałbym na sprawdzoną Yamahę RXV685, która nada dynamiki i szczegółowości. Alternatywą może być bardziej wyrównany Marantz SR5015. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz umówienia odsłuchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...