Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Do tej pory pod słuchawki miałem podpięty dac HiFimeDIY UAE23 USB (Sabre 9018) wraz ze wzmacniaczem Objective2. Przyszedł czas na polepszenie toru. Muzyki słucham z komputera głownie Tidal HiFi, również gram w gry które potrzebują dobrego pozycjonowania. Z obecnego zestawu jestem w sumie zadowolony jednak chciałbym pójść wyżej. Charakter brzmienia tego zestawu mi odpowiada. Zatem zwracam się do Was o propozycje co z tymi słuchawkami się dobrze zgra. Budżet w granicach 1500zł, sprzęt może być z drugiej ręki. Czytałem że dość dobrze te słuchawki grają z Chord Mojo jednak jest to dac mobilny, a ja szukam stacjonarnego więc to rozwiązanie zupełnie mi nie pasuje. Aune s16, nostromo wolf2 ... może coś ciekawszego i godnego polecenia macie? z góry dziękuję za podpowiedzi

Pozdrawiam
Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Nie przekreślam Mojo, ponieważ w wielu przypadkach staje się on sprzętem mobilno stacjonarnym, a jeśli chodzi o baterię to nie ma najmniejszego problemu z wymianą. Jest to muzykalne brzmienie z dobrą podstawą basową i rewelacyjną holografią. W tej cenie ciężko będzie o coś lepszego. 
Jeśli chciałbyś typowo sprzęt stacjonarny to polecam zwrócić uwagę na Topping DX3 Pro, który spokojnie poradzi sobie z Twoimi słuchawkami. Brzmienie nieco dynamiczniejsze z mocniej wyeksponowaną górą względem Mojo. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny oraz wypożyczenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po długich godzinach spędzonych w internecie i analizie modeli podanych powyżej dokonałem wyboru i zakupu. Padło jednak na Aune s16. Od pierwszych minut byłem już mega zadowolony z jakości poprawy dźwięku w porównaniu do mojego poprzedniego zestawu. Może dziwnie to określę ale teraz muzyka jest bardziej muzykalna :) mniej sucha. Pomimo że słuchawki nie są jakieś mocno basowe to kontrabas np w GoGoPenguin brzmi konkretnie. Pojawiła się duża głębia, nawet w pewnych utworach taka nie wiem jak to nazwać trójwymiarowość/ przestrzenność dźwięku. Także myślę że na kawał czasu taki zestaw w zupełności mi wystarczy :)

Bardzo dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...